Přemýšlíte, jak oslavit letošní Den matek? Hledáte inspiraci na ten nejdokonalejší dárek pro svou maminku nebo dceru? Zapojte se do soutěže časopisu Žena a život o vstupenky na jedinečnou oslavu Dne matek a užijte si společně nezapomenutelný den plný zábavy a rozmazlování. Nebude chybět diagnostika pleti a představení produktů partnerů, včetně seznámení s beauty kolagenem Oslo Skin Lab. Vyzkoušíte si trendy v líčení a stylistice, vyzkoušíte si kaligrafii a vázání květin.

SEZNÁMENÍ S BEAUTY KOLAGENEM OSLO SKIN LAB

Už od dětství se od maminek učíme, že krása pokožky začíná uvnitř. Objevte současnou jedničku v péči o pleť jménem kolagen. Dokáže dodat pleti pevnost, pružnost, odolnost a zároveň zbrzdit tvorbu nových vrásek. Příjem kolagenu zpomaluje proces stárnutí a zlepšuje kvalitu pokožky, která je poškozena vlivem slunečního záření, stravy, znečištěného ovzduší a samozřejmě samotným procesem stárnutí.

V péči o pleť se již nedržíme jen v rovině krémů aplikovaných zvenčí a různých pečujících ošetření. Podle nedávného výzkumu bylo potvrzeno, že efektivních výsledků lze dosáhnout i tím, že tělu doplníme určité látky. Trend péče, která začíná uvnitř, nadchl i významné osobnosti v kosmetickém průmyslu a díky tomu se The Solution Beauty Collagen těší široké podpoře. Získal několik ocenění a nespočet pozitivních recenzí od zákazníků.

JAK FUNGUJE KOLAGEN?

Kolagen je bílkovina, která se přirozeně nachází v našem těle a je jedním z nejdůležitějších stavebních bloků kůže. Mladá pokožka může obsahovat až 80 % kolagenu. O to, aby byla naše pokožka hladká a pevná, se stará vrstva zvaná škára, jinak také dermis. Právě její součástí je kolagen, respektive kolagenová vlákna. Od zhruba 25. roku našeho života množství kolagenu klesá a škára se stává „poréznější“. Výsledek? Naše pokožka ztrácí pružnost a pevnost. Je to přirozená součást procesu stárnutí pokožky. Produkce kolagenu klesá o cca 1–2 % ročně. Pokud jí ale kolagenní peptidy opět dodáte, vrásky a linky budou méně výrazné.

OsloSkinLab - Den Matek

THE SOLUTION™ JE ŘEŠENÍ

Jde o 100% čistý bioaktivní hydrolyzovaný kolagen. Neutrální chuti a vůně. Díky tomu ho můžete smíchat s jakýmkoli jídlem nebo pitím. Je balen do jednotlivých sáčků, takže si ho můžete vzít s sebou do práce, do fitka nebo ho přibalit na dovolenou. Přimíchejte ho do studeného nebo horkého nápoje, do ovesné kaše, smoothie nebo jogurtu – fantazii se meze nekladou.

OsloSkinLab - Den Matek

KOLAGENNÍ PEPTIDY S PROKÁZANÝMI ÚČINKY - Pozitivní výsledky užívání kolagenu The Solution™ od Oslo Skin Lab jsou ověřeny nezávislými klinickými studiemi. Průměrné snížení hloubky vrásek kolem očí o 20,1 % po osmi týdnech užívání. Zlepšení elasticity pokožky po čtyřech týdnech užívání. Po šesti měsících užívání došlo ke snížení stupně celulitidy a zpevnění pokožky.

OSLAVTE POUTO MEZI MAMINKOU A DCEROU

Přemýšlíte, jak oslavit letošní Den matek? Zapojte se do soutěže časopisu Žena a život o vstupenky na jedinečnou oslavu Dne matek a užijte si společně nezapomenutelný den plný zábavy a rozmazlování. Kromě zážitků si domů odnesete i hodnotné dárky. Stačí přihlásit svou maminku nebo dospělou dceru do 22. 4. na denmatek.jenprozeny.cz. OSLO SKIN LAB vás seznámí se svým beauty kolagenem, který dodá vaší pleti pevnost, pružnost a zbrzdí tvorbu nových vrásek. Využijte už nyní slevu 50 % na první balení a obdarujte sebe i maminku.

  14:00