Nebaví vás běhání, ale chybí vám sport? Zacvičte si doma. Potřebujete hlavně notebook či telefon a můžete začít. Máme pro vás video cvičení, která vás budou bavit.

_______________________________________________________

Hatha, flow či vinyása jóga

Dostatek pohybu je teď pro naši psychiku důležitější víc než kdy dřív. To si uvědomují i tvůrci webového serveru Moje Jóga, který nabízí lekce jógy online, některé dokonce zdarma.

 „Cvičení jógy patří ke každodenní duševní hygieně, kterou si v těchto dnech můžeme dopřát, „ říká zakladatelka serveru Markéta Faustová. Namasté.

Cvičení

Pilates, Tabata, ale i Less Mills či HIIT

Form Factory podporuje zdravý životní styl a aktivní pohy, proto spustili komplexní informační portál včetně on-demand fitness lekcí a živého streamingu. Třikrát denně živé přenosy nejrůznějších cvičení jako je HIIT, jóga, pilates, tabata a samozřejmě také programy Les Mills.

„Naším základním posláním je přinášet zdraví a aktivní pohyb pro nejširší skupinu zájemců, spuštění naší nové informační platformy a živého online vysílání je tak logickým vyústěním současné situace, kdy jsou sportoviště uzavřena,“ říká Štefan Blahovec, Country Manager Form Factory. 

Cvičení

Fitness program pro děti a mnoho dalšího...

FITFAB Strong, český on-line fitness projekt, za nímž stojí Andy Pavelcová – lektorka, bloggerka, multifunkční holka, která se rozhodla, že Čechy zvedne z gaučů. V současné době si můžete vybrat z pěti programů a cvičit mohou i vaše děti. Nově nabízejí FITFAB Kids – fitness program pro děti různého věku

Cvičení

Cvičení pro začátečníky, funkční trénink...

Z nahrávacího studia přenáší Online fitness každý týden desítky živě streamovaných fitness lekcí. Vše co ke cvičení potřebujete je připojení k internetu a počítač, tablet nebo chytrý telefon. Bikini body, kruhový trénink, dance workout nebo zpevňovačka? Které cvičení vyzkoušíte jako první?

Cvičení

Cvičení před a po porodu, sebeobrana...

Neomezený online přístup k meditaci a relaxaci, zdravotnímu cvičení s fyzioterapeuty, automasážím, cvičení pro nastávající maminky až po sebeobranu. 

,,Je prokázané, že 150 minut cvičení týdně znatelně prospívá zdraví, štěstí i produktivitě. 15 minut meditace dokonce vydá za 1 den dovolené!'' web Gymbee.  

  10:00