Startuje pátý, takže už trochu zakulacený ročník soutěže žena roku 2018. A my tak znovu vyhlašujeme pátrání po neobyčejných ženách, které své okolí fascinují pílí, vůlí, kreativitou či zahrnují láskou a obětavostí. Zkrátka obdivuhodné ženy, které nemyslí jen na sebe a je radost je poznat. Tak sem s nimi...

Jako tradičně se i v letošním ročníku můžete těšit na řadu novinek. Tou nejpřínosnější je rozšíření kategorií. K stálicím ­BYZNYSFRIEND přibyly dvě nové, a sice ­CHARITAPOD 30, které v loňských ročnících ­citelně scházely. Pro le­tošní rok se také mění režim soutěže a způsob hlaso­vání – to vše proto, aby byla soutěž co nejtransparentnější. Tak tedy k pravidlům:

PRAVIDLA SOUTĚŽE


Soutěž běží od 4. 4. 2018 na www.zenaroku2018.jenprozeny.cz, kde najdete přihlašo­vací formulář. Novinkou v souladu s novým zákonem o ochraně osobních údajů je to, že žena, kterou do sou­těže nominujete, musí o nomi­naci vědět, souhlasit s ní a sama nám poslat své foto. Nutnou součástí přihlášky je také stručné zdůvodnění, proč přihlašujete právě ji (­anebo sebe). Při­hlášky do soutěže můžete odesílat až do 22. 6. 2018, kdy se nominace uzavřou. Nominované vám postupně představíme na www.zenaroku2018.­jenprozeny.cz, kde pro ně také budete moci hlasovat, a to od 4. 7. 2018 až do 15. 8. 2018, kdy hlasování ukončíme. Ale pozor – v průběhu soutěže bude nově možné hlasovat jen jednou! Ze soutěže jsou také vyloučeny ženy, které se v minulých ročnících probojovaly do finále soutěže. Stejně jako v předešlých ročnících opět udělíme Cenu Sympatie, kterou ­získá žena s nejvyšším počtem získaných hlasů napříč kategoriemi. Z každé kategorie pak po­stoupí do samotného finále soutěže tři ženy. S těmi poté natočíme videomedailonky, v nichž vám je de­tailně představíme. Z finalistek následně odborná patnáctičlenná porota, složená ze zástupců spon­zorů soutěže a dalších významných osobností, vybere čtyři vítězky Ženy roku 2018. ­Podrobné podmínky nomi­nací a hlasování najdete ZDE.

  8:42,  aktualizováno  26. března 2019 10:24