Zdraví je zásadní. Začněte u své pleti a vyzkoušejte nové serum proti stárnutí pleti VICHY Liftactiv Supreme H.A. Epidermic Filler s kyselinou hyaluronovou. Sérum chrání pokožku před vnějšími vlivy a zabraňuje tak stárnutí pleti.

Až 80 % stárnutí pleti je způsobeno škodlivými vlivy okolního prostředí, které nás zbavují důležitých látek. jako je například kyselina hyaluronová. Ta se přirozeně nachází v pleti, kde má klíčovou roli – zajistit pleti dostatek hydratace. Synergie dermatologicky aktivních látek obsažených v séru Vichy Liftactiv Supreme H.A. Epidermic Filler dokáže doplnit až 100 % denní ztráty kyseliny hyaluronové v epidermis. Unikátní formule nového séra v sobě rovněž spojuje minerální vodu Vichy vulkanického původu s dermatologicky aktivními látkami, jako je vitamin Cg, který je známý svými antioxidačními účinky. Nové sérum tak pomáhá vyhlazovat jemné linky a vrásky a zároveň dodává pleti potřebnou hydrataci.

Externí obrázek

VYZKOUŠEJTE S NÁMI!

Hledáme 30 žen, které otestují nové serum Lifactiv Supreme. Stačí se jen registrovat ZDE a podělit se s námi o pocity z testování!

Více na vichy.cz

Externí obrázek
  9:00