Poslední květnové číslo musíte mít! Rozhovor s herečkou Jitkou Smutnou a básníkem Petrem Soukupem. Vyzkoušeli jsme golf, upekli domácí chleba a sepsali jsme pro vás 7 tipů na rychlý úklid.

________________________________________

ROZHOVORY

„Nikdy jsem si nepřála nic dopředu. Žiju teď.“ říká v rozhovoru herečka Jitka Smutná. Jak se učí text? A co je na divadelní práci nejkrásnější? Odpovědi si můžete přečíst v aktuálním čísle.

Petr Soukup je básník, který nebere snad nic vážně a považuje za šťastného člověka. „Jsem ideální typ na výlet do hloubi lesa.“ říká v rozhovoru.

TÉMA

Dobrou náladu si můžete navodit snadno a rychle. Máme recept! Připravili jsme pro vás deset tipů, jak si zlepšit náladu. 

„Když je vtip dobrý, člověk se zasměje, přestože to třeba není jeho šálek čaje,“ říká stand-up komička Adéla Elbel, pro kterou se stal humor náplní práce. I života.

Tereza Dočkalová, divadelní herečka původně z Nového Jičína nám prozradila svou vysněnou roli. Nosí si své role domů a dosáhla již v herectví  vrcholu? Odpovědi si můžete přečíst v rozhovoru.

SPECIÁL DĚTI

Tady bydlím já! Dětský pokojík nemusí překypovat výraznými barvami.  Vytvořte něžné dětské útočiště pomocí jemných pastelových barev.

Blíží se Den dětí. Potěšte své malé i větší miláčky dárkem nebo skvělým zážitkem.

Časopis si můžete i předplatit. Sledujte nás na Facebooku a na Instagramu.

  9:00