Spousta čtení a skvělých tipů jen za 35 Kč. A pozor – začíná další ročník soutěže Vůně roku!

Nové číslo se již zítra objeví na stáncích. Co v něm najdete?


Téma: Podzim


Proč ho milujeme? Čas, kdy slunce jen příjemně hřeje a pod nohama nám šustí barevné listí, co voní jak houbový parfém, je ideální k tomu, abychom se věnovaly samy sobě!
Celebrity prozrazují Martina Vlčková oslovila devět známých osobností a zeptala se jich, čím zahánějí podzimní splíny. Inspirujte se...
Toulky po strništi Přemýšlejte, čím vším si můžete zpříjemnit krásné podzimní dny. Připravili jsme pro vás spoustu nápadů kam jít, co si koupit, čím si zpříjemnit den... Tenhle podzim bude hodně barevný a veselý!

Rozhovory


Kristýna Boková Působí jako něžná víla, ale to je pouhé zdání. Herečka, tanečnice, provozovatelka kavárny i dvojnásobná maminka v sobě skrývá velkou sílu, která jí pomáhá překonávat všechny překážky – pracovní, ale i ty soukromé.­
Michal Malátný Frontman oblíbené české kapely Chinaski brzy oslaví padesátku, kterou spousta mužů považuje za zlomový okamžik. Jak ale ­prozradil Martině Vlčkové, on to vnímá úplně jinak.


Vztahy


Jen láska nestačí Tušíte, jak důležitá je ve vztahu úcta? Jednou z největších zlomyslností přírody je fakt, že
muži a ženy očekávají od vztahu něco trochu jiného. Kvůli tomu dochází k většině hádek i nevěr. Řešení? Snazší, než byste čekala.

Móda a krása


Stylové nákupy Váš šatník čeká na žhavé novinky z českých obchodů, které nabízejí potřebnou výbavu pro praktické ženy i romantické víly!
Vyhlašujeme Vůni roku! Již podeváté přichází naše ­soutěž o nejkrásnější vůni a flakon roku. Naše kosmetická redaktorka Bára Juzlová vybrala 45 letošních voňavých novinek a teď už je to jen na vás... Tak která to bude? Přivoňte, hlasujte a vyhrajte ­krásné ceny! Více se dozvíte ZDE.
Hity nové sezony Módní novinky z českých obchodů osloví milovnice glamouru i minimalistického stylu. Nosí se dekorativní vzory i výrazné barvy!

Jídlo


Manželé v kuchyni Nadchla nás nová kuchařka Mariky a Jirky Kučových, ze které přímo čiší láska k jídlu, rodině i hezkým věcem. Tak neváhejte a pojďte vařit s námi!

Cestování


Výlet na Island Čekají vás rozeklané útesy tyčící se nad divokým mořem, pára stoupající z hlubin země k nebi, měsíční krajina, termální bazénky, nespoutaní koně...

A čeká vás také krásná Chuťovka, ze které jsou cítit podzimní vůně v kuchyni, podle receptů, které v ní najdete, se naučíte dělat pohodové snídaně do postele, sladké a slané propletence, obrácené koláče plné šťávy a spoustu dalších úžasných laskomin!

  16:00,  aktualizováno  25. března 2019 17:20