Čtvrtý ročník ankety Žena roku je za námi. 9. listopadu 2017 se v prostorách hotelu Le Palais Art Hotel Prague konalo slavnostní vyhlášení za účasti porotců, partnerů ankety, redakce, všech finalistek i těch, kdo je nominovali.

Soutěž Žena roku je určena všem ženám, které něco úžasného prožily, vytvořily a dokázaly nebo prostě “jen” úžasné jsou. A Žena a život je za to ráda odmění nejen titulem Žena roku. Čtenářky byly nominovány, či se mohly samy nominovat, do kategorií BYZNYS, FRIEND a INTERNET. Od konce března, kdy jsme akci spustili, se na webu objevilo 114 nominací a během pěti měsíců hlasovalo pro své favoritky neuvěřitelných 105 tisíc lidí! Po ukončení hlasování byla sestavena patnáctka nejúspěšnějších finalistek, se kterými redakce natočila videomedailonky. Po té 12 porotců vybralo vítězky.

Kdo letos získal ocenění Žena roku?


V kategorii Byznys je vítězkou Martina Tovaryšová.

V kategorii Friend vyhrála Jindřiška Tokárová.

V kategorii Internet zvítězila Martina Hřebíková (ocenění převzal Michal Klusáček).

Vítězkou Ceny sympatie je Šárka Osvaldová.

Děkujeme všem partnerům soutěže, které vítězkám věnovaly hodnotné a atraktivní ceny – kosmetické balíčky Sephora, poukázky Marks&Spencer, vouchery Medicom Clinic a dermokosmetika Eau Thermale Avéne

Společnost Škoda Auto jako oficiální shuttle car zajistila dopravu hostů letošního Galavečera soutěže Žena roku.

Na videoreportáž ze slavnostního večera se můžete podívat zde:Finalistky Ženy roku 2017 Renáta Chlebková, Jaroslava Vlková, Iva Volková, Šárka Rosová Váňová, Michaela Beitlová, Martina Chomátová, Jindřiška Tokárová, Martina Tovaryšová, Šárka Osvaldová.Moderátorka večera Iva Pazderková (na fotografii) s vítězkami Jindřiškou Tokárovou, Martinou Tovaryšovou, Šárkou Osvaldovou a šéfredaktorkou časopisu Žena a život Michaelou Kramárovou.Za Martinu Hřebíkovou oceněnou v kategorii Internet převzal ocenění Michal Klusáček.Odměněné byly i ženy, které vítězky do soutěže nominovaly.Hostům zazpívala Lenka Nová.Škoda Auto zajistila shuttle service pro naše hosty a partnery. 

  11:37,  aktualizováno  25. března 2019 16:12