Martin Škoda si pro vás ve spolupráci s Penny připravil další skvělý recept na léto!

NA TOUST 250 g sýra brie, hermelínu nebo camembertu, 50 g grana padano SAN FABIO, 200 g sýru gouda my BIO, 100 g sušených rajčat v oleji SAN FABIO, 10 plátků toustového chleba PENNY, 2 hrsti rukoly, 1 hrst čerstvého špenátu, 4 lžíce pesta SAN FABIO, asi 50 g změklého másla Brie nakrájejte na tenké plátky. Z rajčat slijte olej a nasekejte je najemno. Polovinu toustů potřete z jedné strany máslem. Zbylých pět toustů začněte zdobit. Na každý toust dejte nejdříve trochu pesta, pak pěknou dávku brie, sušená rajčata, pár lístků rukoly, špenátu, plátky goudy a strouhaný sýr grana padano. Takto připravené tousty zaklopte zbylými 5 plátky toustového chleba a opět potřete z vnější strany máslem. Každý toust musí být z obou stran, na kterých se bude opékat, potřený máslem.

Externí obrázek

Rozehřejte kontaktní gril na střední až vyšší teplotu, tousty do něj vyložte a zapékejte 3 až 5 minut, dokud nebude sýr hezky rozteklý a tousty do křupava vypečené.

Externí obrázek

ŠKODA NEVĚDĚT Tousty můžete připravit taky na klasické pánvi. Dělejte je ale při střední teplotě a nezapomeňte, že se musí v půlce pečení obrátit, aby se opekly z obou stran.

Dobrou chuť!

Zasoutěžte si na Instagramu Žena a život o 2x nabitou kartu na 2000 Kč do prodejen PENNY. Neváhejte a napište nám do komentářů ZDE!


  14:00