Užijte si letní počasí s lahodným drinkem v ruce! Máme pro vás tipy na skvělé drinky, nealkoholické limonády, ale i vína.

Kombinace Fernet Stock Citrus a bezinkové limonády nastavuje laťku v trendech letošního léta hodně vysoko. Hořkobylinný likér s citronovou chutí ve spojení s osvěžující bezinkovou limonádou je to pravé nejen pro objevitele nových chutí, ale uspokojí i náročné gurmány.

Fernet Stock Spritz: 40 ml Fernet Stock Citrus, 150 ml bezinkové limonády, bazalka nebo máta, citron, led

Příprava: Naplňte sklenici ledem, přidejte pár lístků bylinky zalijte bezinkovou limonádou a doplňte Fernet Stock Citrusem tak, aby se zachovala horní vrstva. Ozdobte plátkem citronu a snítkou bylinek.

6

Že není růžová jen pro dámičky vás přesvědčí Godron’s Premium Pink ve spojení s dobrým tonicem, kousky jahod a ledem. Ovocná vůně nabudí vaše smysly a chuť drinku vykouzlí nezapomenutelný zážitek, který si rádi zopakujete na jakékoli party i během setkání s blízkými ve všední den.

Gordon’s Premium Pink strawberry : 50 ml Gordon’s® Premium Pink, 150 ml tonicu, čerstvé jahody, led

Příprava: Naplňte velkou sklenici vína ledem, smíchejte Gordon’s Pink s tonikem a ozdobte kouskem jahody.

1

Pokud si raději dáte nealkoholický drink, máme pro vás řešení. Značka Himalyo má ve svém portfoliu zásobu energie a vitaminu C – rakytínk. Kromě vysokého obsahu vitaminu C v něm najdete cenný rutin a vitaminy A, B, E, F, D a K.

Na 2 porce potřebujete: 25 ml rakytníkového džusu, 25 ml goji džusu, 100 ml čerstvého pomerančového džusu, čerstvý rozmarýn, vodu podle chuti a led

Příprava: Goji, rakytníkový a pomerančový džus nalijte do sklenice a promíchejte. Přidejte čerstvý rozmarýn a led a podle chuti dolijte vodou.

1

Opravdová malinovka. Asi každý z vás si z dětství pamatuje jedovatě růžovou malinovku. Vychutnejte si zdravější, čistě přírodní variantu. Limonáda Bohemsca s mátou se pyšní certifikátem bio. Vůně sladkých malin, lehké svěží máty a jen lehká sladkost po třtinovém cukru učaruje vás i vaše děti

5

Na závěr pro vás máme svěží růžové víno z vinařství Gotberg. Růžové víno z odrůdy Merlot je šťavnaté, osvěžující a v závěru krásně harmonické. Co se týká vůně, dominuje černý rybíz s lesními jahodami. S výraznou ovocnou vůní koresponduje i plná chuť vína.

5
  10:38