Už dávno není pravidlem, že za ‚lásku‘ platí jenom muži.  Žen, které si objednávají společníky, je čím dál tím víc. Proč mají potřebu platit za něco, co by mohly mít zadarmo? 

Když si zadáte do vyhledávače slovo gigolo, objeví se nepřeberné množství odkazů ­na služby profesionálních  společníků. Většina z nich se snaží za­ujmout nejen fotografiemi vypracovaných těl, ale především líbivými slovy.


„Chtěl bych, aby ses se mnou úplně uvolnila a vychutnala si naši společnou chvíli jako doušek skvělého vína, jako pohlazení krásnou baladou nebo jako adrenalin z rychlé jízdy. Nezáleží, jestli je ti 20 nebo 60, nejde o to, jakou máš figuru,“ píše Dominik. Když tohle zašeptá do ucha ženě, která má svůj ­život rozdělený výhradně mezi každodenní povinnosti a o nějakých něžnostech se jí může jen zdát, nejspíš se jí rozklepou kolena. Profesionálové moc dobře vědí, co chtějí ženy ­slyšet i cítit, a samozřejmě toho při své práci využívají.


Třicetiletý Marty, který se jako placený společník živí, vysvětluje: „Ve většině případů jsou moje klientky ženy, kterým chybí něha a pocit jedinečnosti. A pak je plno těch, které touží po dobrodružství a nějaké nové zkušenosti. A v neposlední řadě to jsou ženy, které chtějí zkusit něco, co se třeba stydí přiznat i svému partnerovi. Každopádně to ale nejsou žádné chudinky. Naopak to jsou úspěšné, pohledné ženy.“ Užít si trochu něhy a obdivu si rozhodně zasloužíte! Nalistujte v Ženě a život č. 8 stranu 79-81!


KOUPIT VYDÁNÍ ČASOPISU S TÍMTO ČLÁNKEM


  22:09,  aktualizováno  25. března 2019 19:15