Karolina Tomascová, nominovaná do soutěže Žena roku v kategorii “Pod 30”, miluje moderní technologie. A v testované Toyotě Aygo si jich mohla užít do sytosti!

Jelikož momentálně jezdím převážně po městě, preferuji menší vůz, se kterým se všude vejdu. A Toyota Aygo je skutečně kompaktní auto do města. Díky parkovacímu asistentovi a zadní kameře bylo parkování úplná hračka, a to i ve stísněných prostorech. Jsem časově vytížená, jízdu se tedy snažím využít produktivně: obvykle si v autě vyřizuji nejnutnější hovory, ale v tomhle případě se vše posunulo na novou úroveň. Díky možnosti integrace mobilního telefonu pomocí Apple CarPlay jsem mohla jednoduše a pohodlně volat nebo poslouchat hudbu (ráda si při jízdě dělám takové malé karaoke) – auto je dobře odhlučněné, takže zážitek nic neruší. Ani jsem nestihla vyzkoušet všechny funkce, například ovládání hlasovými pokyny nebo čtení zpráv. Velký displej je zase skvělý pro použití navigace. S Toyotou Aygo se zkrátka jezdilo pohodově, jen bych využila o něco větší zavazadlový prostor, kam naskládám nejen zboží a další věci do obchodu, ale třeba i golfovou výbavu.Karolina ocenila ovládání přehrávače hudby na volantu: bezpečnost především!Tohle auto je prostě stylovka pro vyznavače minimalismu. Mladé, svižné, úsporné.

KAROLINA TOMASCOVÁ


Karolina se svou maminkou Irenou otevřela obchod se spodním prádlem pod příznačným názvem Správná podprsenka

Pomáhá ženám najít nejen padnoucí prádlo, ale často i ztracené sebevědomí.


Buďte jedineční!


Výrazné, rafinované, nebo atraktivní? Aygo dokáže nabídnout jedinečný interiér, stylové čalounění, sedm úžasných odstínů karoserie, atraktivní kola. Nevěříte? Podívejte se na video a přesvědčte se sami!

http://www.toyota.cz" target="_blank" rel="noopener">www.toyota.cz

  14:50,  aktualizováno  26. března 2019 17:20