Značka NUANCE propojuje svět přírody a vědy, ty se navzájem obohacují. Základní charakteristikou je čistota, lehkost a účinnost. Prokazatelné účinky zajišťují rostlinné složky, které tvoří základ všech výrobků ve vysokých koncentracích a v maximální čistotě.

Kosmetika NUANCE je postavená na myšlence, že efektivní ingredience se nacházejí v přírodě. Svět přírody pro NUANCE reprezentuje vybrané rostlinné extrakty, které jsou k pleti šetrné a přinášejí jí komplexní účinek. Kouzlo vědy NUANCE spočívá v tom, že zajišťuje nejmodernější postupy pro zpracování těchto extraktů tak, aby si uchovaly maximální čistotu a koncentraci aktivních látek. V NUANCE myslí na vše. Proto nebudete svou koupelnu zatěžovat zbytečnými přípravky, ale do své každodenní beauty rutiny si zvolíte takové, které vaše pleť potřebuje. Tu nejlepší péči pro vaši pokožku si zvládnete sestavit ideálně s pomocí odborné dermo poradkyně v lékárnách Dr.Max. Nezáleží totiž na tom, kolik vám je let, zda máte suchou, či mastnou pokožku, měla byste pro sebe vždy hledat tu nejlepší péči, která podpoří krásu a uchová mladistvou pleť. Kosmetika značky NUANCE poskytuje anti-aging péči od prvních příznaků stárnutí, kdy je pro pleť důležitá hydratace a regenerace. Svými účinky si však také poradí i se zralou pletí, která bojuje s nedostatkem kolagenu, ale například také s hormonálními změnami. Patentované komplexy značky jsou výsledkem několikaletého výzkumu a představují tak její zásadní know-how. Při výrobě přípravků jsou dodržovány přísné postupy šetrné jak k samotným rostlinám, z nichž se extrahují aktivní látky, tak k životnímu prostředí.

Nuance

ZAPOJTE SE DO TESTOVÁNÍ KOSMETIKY NUANCE

Stačí se zaregistrovat do 31. května na nuance.jenprozeny.cz. Testování se účastní 15 čtenářek, z toho vždy 5 žen otestuje jednu ze tří řad NUANCE a podělí se s námi o své pocity. Řada Nuance Youth Complex je určena pro mladistvou pleť a působí proti vzniku prvních vrásek. Řada Nuance Magical Anti-Ageing je určena pro pleť kolem 40. roku života, poskytuje vypnutí a hydrataci. Řada Nuance Magical Supreme Lifting je určena pro zralou pleť, pomáhá zpomalovat procesy stárnutí, vyživuje a regeneruje.

Nuance

Přípravky značky NUANCE k zakoupení v lékárnách Dr.Max nebo na www.drmax.cz.

  14:00