Martinický palác na pražských Hradčanech se při vyhlášení výsledků soutěže časopisu Žena a život Vůně roku doslova rozzářil krásou.

Slavnostní vyhlášení Vůně roku si nenechaly ujít krásky českého modelingu v čele s Českou Miss 2005 Lucií Královou Šlégrovou (35). Předepsanému dress code dark magic kralovaly svůdné škrabošky a někdy také odvážné výstřihy. Ten se třeba nebála ukázat Lucie Šlégrová, která má rozhodně co ukazovat.Lucie vypadá skvěle, od svého zvolení před dvanácti lety se téměř nezměnila. Jaké je její tajemství udržet si mladistvý vzhled? „Jsem šťastná. Naplňuje mne rodinný život, který mám. Moje děti, manžel, práce, a když je člověk vnitřně šťastný a spokojený, promítne se to i navenek.“ prozradila půvabná Lucie Šlégrová. V pracovním životě se již od svého zvolení věnuje pomoci seniorům. Organizuje pravidelné edukativní semináře, výlety, organizuje kurzy pro seniory a tahle práce ji baví. Lucie žije už šest let s hokejistou Jiřím Šlégrem v Litvínově, z toho jsou už dva roky manželé. Tvoří dlouhodobě stabilní pár českého showbyznysu. Krásná misska má dva syny Roberta a Richarda z předchozího vztahu. V Jirkovi vidí svůj vzor, oba hrají hokej.„Některé dny začíná trénink v šest ráno, takže vstáváme dost brzy. Pak škola, práce a odpoledne zase tréninky. Je to náročné.“ říká Lucie. Jak to vše zvládá? „Mám úžasného manžela. Jirka je vyloženě rodinný typ, pomáhá mi a hrozně rád vaří. Dokonce se všech ptá, dcery, synů i mně na co mám chuť. Jede na nákup a pustí se do vaření. Pak si na jeho jídle všichni pochutnáme u velkého stolu. Vaří opravdu skvěle a je to pro něho relax,“ chválí svého manžela zamilovaná Lucie. My jsme ale rádi, že svůj kuchařský talent neobjevil už dříve a věnoval se hokeji, kdy svůj um proměnil nejen v Naganě, ale ve zlaté éře hokejových vítězství v Mistrovství světa také.Lucie se na večírku potkala se svými kolegyněmi Ivetou Vítovou, Nikolou Buranskou, Nikol Švantnerovou, Jitkou Nováčkovou, Elisavet Charalambidu a Veronikou Kašákovou.
Pobavili se před barem i za barem, kde si mohly vzájemně připravit drink. „Do baru nevyrážím moc často, ale dnes jsem si to moc užila. Mám tu i svůj oblíbený gin s tonikem, takže spokojenost.“ dodává kráska.


Ivetě Vítové (33) rodinný život i práce také svědčí. Potvrzuje, že když je člověk šťastný, jen kvete. Iveta se nedávno vrátila z dovolené se svou kolegyní Kristinou Kloubkovou, jak si ten týden s dětmi užily? „Bylo to krásné, zrovna jsme si s Kristinou včera v práci říkaly, že bychom to měly zopakovat. Ona má o rok starší dcerku, s Anetkou si to užívaly. Občas nějaké ty běžné starosti byly, jako třeba která přivolá výtah a tak. Ale byly to samé drobnosti. Byly jsme tam samy mamky na dovolené, ptali se nás, kde máme manžely. Tak jsme si dělaly legraci a říkaly jsme, že někdo na dovolenou vydělávat musí. Kristině tam říkali crazy mama. Užily jsme si tam dost legrace.“, směje se Iveta Vítová. A jaké má Iveta ráda vůně? „Nemám nějakou vyloženě oblíbenou, ráda zkouším i nové vůně. Mám hodně kamarádek, rodinu, parfém je poměrně častý, krásný dárek. Takže je dostávám, málokdy si je kupuju. Ale je pravda, že k jednomu se vždycky ráda vracím. Na manželovi mám ráda spíše kořeněnou vůni. Musím říct, že mi pánské parfémy někdy voní i více než ty dámské, což je asi logické. Aby nám muži voněli, musí se nám ta vůně líbit. A jednou jsem si dokonce pořídila pánský parfém, byl lehce nasládlý, zároveň kořeněný. Ale to se stalo jen jednou, pak jsem se zase vrátila k těm dámským.“ říká oblíbená moderátorka TV Nova Iveta Vítová.

Jednoznačně nejkrásnější outfit vybrala modelka Nikola Buranská (25) a stala se tak jedním z nejkrásnějších klenotů večera. Půvabná tmavovláska má stále zdravotní problémy. Trápí jí její pravá ruka. Má skoro nehybné dva prsty, je po operaci a možná ji čeká další. „Pravděpodobně budu muset znovu na operaci, ale zatím rehabilituji a doufám, že to nebudu muset absolvovat podruhé. Je to zrovna pravá ruka a bez ní jste pak po takové operaci i na měsíc zcela nesamostatná jednotka. Je to náročné. Doufám, že se to nakonec dobře zahojí. Občas to i dost bolí.“ prozradila krásná Nikola, o které se říká, že randí s naším hokejistou Jakubem Voráčkem, ani jeden však vztah nepotvrdil.

  13:56,  aktualizováno  25. března 2019 16:37