Vychází listopadové číslo časopisu Žena a Život, které se nese na vlně emocí. Prozradíme vám tipy, jak si užít podzim i jak nosit stylové umělé kožešiny.

_____________________________________________________________

ROZHOVORY

Hana Vagnerová působí jako křehká dívka, ale její životní příběh je naopak velmi silný. Jako jedna mála se navíc dokázala herecky prosadit i v zahraničí. Jak se vypořádala s postavou bývalé prostitutky v seriálu Lajna?

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen prostředí, ve kterém vyrůstáme, ale i chování a psychické rozpoložení našich rodičů v době početí. Vyzpovídali jsme profesora lékařské psychologie Radka Ptáčka...


TÉMA: RADOST

Ve světovém tenise toho za svou velmi úspěšnou kariéru vyhrála opravdu hodně, ale ta největší radost Lucii teprve čeká. „Nejvíc se těším, až dceru poprvé uvidím.“ říká tenistka Lucie Šafářová v radostném očekávání. 

Chladno, plískanice, ubývající denní světlo, studený vítr. Podzim nebývá nejoblíbenějším obdobím v roce. „Přesto má svoje kouzlo!“ tvrdí redaktorka Adéla Skřivánková. Své tipy jak si užít podzim vám prozradí redakce i Jakub Kohák.


MÓDA & KRÁSA

V hlavní roli: umělé kožešiny. Od pravých k nerozeznání. Zahřejí vás v sychravých dnech a dodají ženskost i mladistvý šarm.

Právě teď máme nejkrásnější období v roce, kdy vše hraje barvami. Vyberte si z nabídky žhavých novinek v líčení a také se vylaďte něžnými tóny! Paletky očních stínů, tvářenky, bronzer, balzám na rty...

Časopis si můžete i předplatit. Sledujte nás i na našich sociálních sítích (Instagram, Facebook)

Žena a Život
  8:13