Nová generace Anti-age přípravků EUCERIN HYALURON-FILLER

Lidé dnes žijí déle než kdy dříve. A všichni chceme vypadat a cítit se v jakémkoliv věku co nejlépe. Není tedy divu, že trh s anti-age kosmetickými přípravky již roky vzkvétá. Ve všech rozhovorech na toto téma se objevuje zejména jedna aktivní složka: kyselina hyaluronová, pleti vlastní omlazující látka, která pleť vyplňuje a zmírňuje jemné linky a vrásky. Mnozí z nás vědí, že dermatologové a estetičtí lékaři aplikují kyselinu hyaluronovou injekčně s cílem redukovat vrásky, zpevnit pleť a zlepšit její objem i pružnost. Eucerin® byl první dermokosmetickou značkou péče o pleť, která úspěšně obohatila složení omlazujících kosmetických přípravků o kyselinu hyaluronovou. Poznali jsme, že se nejedná pouze o další aktivní ingredienci, ale spíše o „vlastní vyplňující systém pleti“, a díky tomu se Eucerin® stal předním odborníkem na kyselinu hyaluronovou.

Eucerin - BeautySpecial

Nová generace přípravků Hyaluron-Filler + 3x Effect doplňuje pleti kyselinu hyaluronovou pro hydrataci a vyplnění vrásek, stimuluje vlastní produkci kyseliny hyaluronové v pleti prostřednictvím glycinu saponinu, který ji zvyšuje až o 256 %, a chrání pleť díky nové aktivní složce enoxolonu, který snižuje odbourávání kyseliny hyaluronové o více než 50 %.

Eucerin - ZR21

Inovace 3x EFFECT se 3 účinky proti vráskám působí proti procesu stárnutí:

VYPLŇUJE: Vysokomolekulární kyselina hyaluronová hydratuje a vyhlazuje jemné vrásky v horních vrstvách epidermis, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová s 40x menšími molekulami proniká do hlubších epidermálních vrstev, kde působí proti hlubokým vráskám.

STIMULUJE: Antioxidant saponin zvyšuje produkci vlastní kyseliny hyaluronové v pleti a chrání pleť před volnými radikály.

ZACHOVÁVÁ: Enoxolon snižuje degradaci kyseliny hyaluronové. SPF 15 + UVA ochrana + antioxidant saponin chrání pleť před předčasným stárnutím a prohlubováním vrásek vlivem UV záření a chrání pleť před volnými radikály.

KOMBINACE PŘÍPRAVKŮ EUCERIN® HYALURON-FILLER + 3X EFFECT PRO JEŠTĚ LEPŠÍ OCHRANU A ÚČINNOST

Všechny přípravky péče Eucerin® Hyaluron-Filler + 3x Effect jsou vhodné pro každodenní použití – najdeme zde přípravky pro denní aplikaci i noční přípravky a speciální řešení pro mimořádně citlivé oblasti pleti obličeje. Pokud vystavujete pleť slunci, doporučujeme variantu s ochranným slunečním faktorem – SPF 30. Ve skutečnosti používání kombinace různých přípravků zvyšuje celkovou účinnost.

Eucerin - ZR21

Účinnost v redukci vrásek je tedy lepší než kdy dříve!

  14:00