Současná jednička v péči o pleť má jméno kolagen. Dokáže dodat pleti pevnost, pružnost a odolnost a zbrzdit tvorbu nových vrásek. Příjem kolagenu zpomaluje proces stárnutí a zlepšuje kvalitu pokožky, která je poškozena vlivem slunečního záření, nevhodnou stravou, znečištěným ovzduším a samozřejmě samotným procesem stárnutí.

Kolagen je bílkovina, která se přirozeně nachází v našem těle a je jedním z nejdůležitějších stavebních bloků kůže. O to, aby byla naše pokožka hladká a pevná, se stará vrstva zvaná dermis. Právě její součástí je kolagen, respektive kolagenová vlákna. Od zhruba 25. roku života množství kolagenu klesá a dermis se stává „poréznější“. Výsledek? Pokožka ztrácí pružnost, pevnost a odolnost. Je to bohužel přirozená součást procesu stárnutí pokožky. V Oslo Skin Lab se stárnutí nebojíme, naopak. Stárnutí oslavujeme. Naším přáním je cítit se co nejlépe ve věku, ve kterém se právě nacházíme, snad jen s trochou méně vrásek a zářivější pletí. Příjem kolagenu však zpomaluje proces stárnutí a zlepšuje kvalitu pokožky, která je poškozena vlivem slunečního záření, nevyváženou stravou, znečištěným ovzduším a samozřejmě samotným procesem stárnutí. Vnitřně užívaný kolagen působí na rozdíl od kolagenu v pleťovém krému na pokožku celého těla, a ne pouze na tu část, do které krém vtíráte. Nejlepší je tedy zařadit používání kolagenových doplňků do každodenní rutiny spolu s vašimi oblíbenými krémy a séry.

OsloSkinLab - Beauty Special

S Oslo Skin Lab bude stáří promítáno do pleti elegantně a přirozeně, bez nutnosti invazivních zákroků nebo výplní. Pomalé stárnutí dobře vystihuje cíl této doby, aby se stárnutí stalo bez námahy a přirozeně běžnou součástí každodenní rutiny každého člověka.

The Solution™ Beauty Collagen obsahuje 100% čistý přírodní bioaktivní kolagen se zdokumentovanými účinky na zlepšení pleti. Jedno balení obsahuje 28 denních dávek neochuceného kolagenového prášku, který díky svému složení napomáhá ke zvýšení pružnosti pokožky a jejímu vyhlazení a zjemnění vrásek. Prášek je možné smíchat s jakýmkoli jídlem nebo pitím. V Oslo Skin Lab jsme přesvědčeni, že plnohodnotná péče o pleť začíná uvnitř. Věříme, že kvalita a stav vaší pokožky mají nemalý vliv na to, jak se cítíte.

OsloSkinLab

Více o tom, jak se starat o svou pleť s kolagenem Oslo Skin Lab, najdete na osloskinlab.cz

  14:00