Současná jednička v péči o pleť má jméno kolagen. Dokáže dodat pleti pevnost, pružnost a odolnost a zbrzdit tvorbu nových vrásek. Zařaďte ho do své každodenní rutiny i vy!

JAK FUNGUJE KOLAGEN?

Kolagen je bílkovina, která se přirozeně nachází v našem těle a je jedním z nejdůležitějších stavebních bloků kůže. O to, aby byla naše pokožka hladká a pevná, se stará vrstva zvaná dermis. Právě její součástí je kolagen, respektive kolagenová vlákna. Zhruba od 25. roku života ale množství kolagenu klesá a škára se stává „poréznější“. Výsledek? Pokožka ztrácí pružnost, pevnost, odolnost. Je to bohužel přirozená součást procesu stárnutí pleti, produkce kolagenu každý rok klesá.

Externí obrázek

Příjem kolagenu zpomaluje proces stárnutí a zlepšuje kvalitu pokožky, která je poškozena vlivem slunečního záření, stravy, znečištěného ovzduší a samozřejmě samotným procesem stárnutí. Pomůže vám stárnout elegantně a přirozeně, bez nutnosti invazivních zákroků nebo výplní. Pomalé stárnutí dobře vystihuje cíl této doby, aby se bez námahy, přirozeně a s půvabem stalo běžnou součástí každodenní rutiny člověka.

PROČ A KDY POUŽÍVAT OSLO SKIN LAB

Nejlepší je zařadit používání kolagenových doplňků do každodenní rutiny spolu s vašimi oblíbenými krémy a séry.

Vnitřně užívaný kolagen působí na rozdíl od kolagenu v pleťovém krému na pokožku celého těla, a ne pouze na tu část, do které krém vtíráte.

Externí obrázek

Nejlepších výsledků dosáhnete, když budete kolagenový prášek užívat každý den. Pokud zapomenete a na pár dní ho vynecháte, nic se neděje. Jestliže však s užíváním zcela přestanete, účinky kolagenu postupně ustoupí. Ideální denní čas užívání je pak už jen a jen na vás.

TESTUJTE S NÁMI OSLO SKIN LAB!

Externí obrázek

Vybereme 20 čtenářek, které dostanou možnost otestovat 3měsíční kúru kolagenu Oslo Skin Lab. Stačí se pouze přihlásit na osloskinlab.jenprozeny.cz

  14:00
Témata: pokožka, Oslo, pevnost