V Oslo Skin Lab jsme přesvědčeni, že plnohodnotná péče o pleť začíná uvnitř. Věříme, že kvalita a stav vaší pokožky mají nemalý vliv na to, jak se cítíte!

Jak funguje Kolagen?

Kolagen je bílkovina, která se přirozeně nachází v našem těle a je jedním z nejdůležitějších stavebních bloků kůže. Mladá pokožka může obsahovat až 80 % kolagenu. O to, aby byla naše pokožka hladká a pevná, se stará vrstva zvaná škára, jinak také dermis. Právě její součástí je kolagen, respective kolagenová vlákna. Od zhruba 25. roku našeho života množství kolagenu klesá a škára se stává „poréznější“. Výsledek? Naše pokožka ztrácí pružnost a pevnost. Je to přirozená součást procesu stárnutí pokožky. Produkce kolagenu klesá o cca 1–2 % ročně. Pokud jí ale kolagenní peptidy opět dodáte, vrásky a linky budou méně výrazné.

Externí obrázek

The Solution™ je řešení

Jde o 100% čistý hydrolyzovaný kolagen. Nemá chuť ani vůni a díky tomu ho můžete smíchat s jakýmkoli jídlem nebo pitím. Je balen do jednotlivých sáčků, takže si ho můžete vzít s sebou do práce, do fitka nebo ho přibalit na dovolenou. Přimíchejte ho třeba do nápoje, studeného i horkého, do ovesné kaše, smoothie nebo jogurtu – fantazii se meze nekladou.

Externí obrázek

Kolagenní peptidy s prokázanými účinnky

Pozitivní výsledky užívání kolagenu The Solution™ od Oslo Skin Lab jsou ověřeny nezávislými klinickými studiemi. Všechny provedené studie byly dvojitě zaslepené, randomizované a placebem kontrolované. Výsledky vás velmi mile překvapí.

• Průměrné snížení hloubky vrásek kolem očí o 20,1 % po osmi týdnech užívání.

• Zlepšení elasticity pokožky po čtyřech týdnech užívání.

• Po šesti měsících užívání došlo ke snížení stupně celulitidy a zpevnění pokožky.

Externí obrázek

Berte svou krásu a svěžest vážně

Zapomeňte na jednorázové snahy. Zpravidla nefungují. Teprve pravidelná péče o zdraví a krásu přináší skutečné a udržitelné výsledky. To si uvědomuje i Oslo Skin Lab, a proto nabízí možnost členství. Je bez závazků, lze jej kdykoli zrušit! Hlavní výhodou je, že eliminujete riziko, že by vám The Solution došel a vy se připravily právě o onu nezbytnou pravidelnost a z toho vyplývající radost z výsledků.

I vy si dovolte ukázat světu svou krásu. My vám k tomu pomůžeme. Připravili jsme pro vás 50% slevu na první nákup. Klikněte zde nebo na stránkách Oslo Skin Lab zadejte slevový kód JENPROZENY.

  14:00
Témata: pokožka, Oslo