Máte dojem, že váš milostný život nestojí za nic? Jste nespokojená? Viník se může skrývat na nečekaném místě. Napadlo vás někdy, jak zhoubný vliv by na vás mohl mít třeba Facebook?

Sex je nepochybně ve vztahu důležitým prvkem. A pokud nefunguje, většinou jde do háje i vztah sám... A tak se snažíme ze všech sil, aby nám to i v posteli klapalo. Pokoušíme se milostný život neustále vylepšovat, zvyšovat si libido nebo pilovat své postelové dovednosti. Kupujeme si různé knížky, probíráme to s kamarádkou... Ověřujeme, zda by nám pomohly různé cviky, pilulky a rady, které mají za úkol znovu nalézt ztracenou radost ze sexu. Co když se ale pravý viník schovává nečekaně blízko? Podle nedávného výzkumu může mít příliš časté využívání sociálních sítí (ať už je to Facebook, Twitter, Tumblr nebo cokoli jiného) velmi neblahý vliv na vztahy vůbec a na ty milostné zvlášť. Nevěříte, že vám ­závislost na sociálních sítích ničí se­xuální život? Pak čtěte dál, dozvíte se, co vám hrozí, pokud......nemáte na milování čas


Sociální sítě vám mohou ničit intimní život už jen tím, že vás zkrátka okrádají o čas. Podle britského výzkumu dnes průměrný člověk chodí spát asi o devadesát minut později než před pouhými deseti lety. To by samo o sobě vůbec nevadilo, kdybychom tento čas věnovali radovánkám pod dekou. Jenže neuvěřitelných 46?% lidí stráví oněch devadesát minut sice v posteli, ale online. Pokud si tedy s sebou do ložnice berete místo partnera mobilní telefon či notebook, nedivte se, že to jde s vaším milostným životem z kopce.


Celý článek si můžete přečíst v nové Ženě a život na straně 59-60


  22:09,  aktualizováno  25. března 2019 20:54