Moderní ženy si mohou samy říct o to, co chtějí, a ne čekat, až se jich někdo zeptá. Jak dát nejlépe najevo, že na „to“ máte chuť, ví Emma Brannan.

S nabídkou sexu obvykle přichází muž častěji než žena, i když kvalitní vztah by měl být především vyvážený. Proč tomu tak je? Vždyť přece všichni víme, že bez dobrého sexu to ve zdravém vztahu nejde – a přičinit se o to musí oba. Iniciovat sex není tak složité, jak se můžeme obávat, a coby moderní ženy bychom se neměly stydět prostě si o něj říct. Proč to tedy moc často neděláme? A jak to napravit? Zhluboka se nadechněte a uvolněte se, pomůžeme vám!Proč ta zdrženlivost?


Začněme od začátku. Neschopnost žen dát na­jevo, že chtějí sex, je jedním z největších vzta­hových zádrhelů. Podle autora knihy Zatraceně dobrý sex, psychologa Lese Parrota, může vést dokonce k rozpadu vztahu. „Většina mužů má pocit, že k sexu vybízejí vždycky jen oni, což nastoluje nerovnovážný stav,“ tvrdí. Obecně se dá říci, že váš partner touží po tom, aby ho někdo hodil na postel, úplně stejně jako vy. Tak co nám brání se do toho pořádně opřít?


Ženy se v tomto ohledu drží zpátky z několika důvodů. Více čtěte v Ženě a život č. 19 na straně 52-53!


KOUPIT VYDÁNÍ ČASOPISU S TÍMTO ČLÁNKEM


  22:10,  aktualizováno  25. března 2019 19:28