Nejenže prvek diamantu se propisuje do všech detailů nové Toyoty C-HR, ale stejně jako opravdový diamant vám přinese neocenitelné vlastnosti, které vám zaručí pocit výjimečnosti i bezpečí. Intuitivní ovládací prvky vyspělé technologie promění jízdu autem v bezpečnou cestu plnou technologického zážitku. Nová Toyota C-HR má mnoho funkcí, kterých se nebudete moci nabažit.

Nová Toyota C-HR je extrémně tichý hybrid, ve kterém budete mít dostatek komfortu pro nerušenou konverzaci i požitek z jízdy s hudbou. Nadšení v každém zaručeně vyvolá inteligentní parkovací asistent, který pomocí senzorů rozpoznává použitelná parkovací místa a překážky v okolí vozu. Díky tomu vždy spolehlivě a bezpečně zaparkujete na jakémkoli parkovacím místě. Snadná aktualizace map vám navíc zaručí, že se vždy dostanete ke svému cíli.

Externí obrázek

Nová Toyota C-HR dokáže rozpoznat dopravní značky, díky tomu už nikdy nepřehlédnete rychlostní omezení, uzavírky nebo jiné důležité informace.

Externí obrázek

Vzdušné a velkorysé provedení kokpitu vás doslova nadchne pro jízdu. Vizuální a hmatová kvalita všech povrchů a ovládacích prvků vyvolává pocit naprostého luxusu. Uvnitř nové Toyoty C-HR najdete vylepšenou multimediální a navigační platformu, ke které připojíte většinu chytrých telefonů, přes aplikace Apple CarPlay a Android Auto.

Externí obrázek

Bezpečnostní paket Toyota Safety Sense napomáhá snižovat riziko nehody a přináší další výhodu ve formě snazšího řízení a menší únavy za volantem. Tento systém dokáže rozpoznávat vozidla a chodce i po setmění, a to i ve vyšší rychlosti. Bezpečnost nikdy nebyla dosažitelnější.

Externí obrázek

Pečlivá volba povrchů dala vzniknout harmonickému a konzistentnímu interiéru s jednotným vzhledem. Novou Toyotu C-HR 1,8 hybrid můžete vybírat z několika odstínů. Pokud zatoužíte po silnějším hybridu, zvolte variantu 2,0 pro ještě dynamičtější jízdu.

Externí obrázek
  9:00