Koho by nestresovalo to, co se momentálně ve světě děje? Najděte si chvilku pro sebe, uvolněte se a zklidněte mysl. Nastává čas na domácí lázně.

___________________________________________________________

Podle nedávného FOREO průzkumu se 60,5 % dotázaných cítí nepříjemně ohledně návštěv lázní a kosmetických salonů v době pandemie. Nejistota, která se populací šíří stejně jako nový vir, mění naše každodenní chování. Osobní schůzky nahrazují ty virtuální, místo kanceláří sedíme doma za pracovním stolem, nákupy řešíme online

Profesionální ošetření i zklidňující pečující rituál si můžeme užít, aniž bychom opustili koupelnu. To, co nám totiž aktuální situace dala, je trochu času navíc, který bychom měli investovat do sebe. 


Začněte lázní

Horká vana s voňavým olejem LUSH je zaručený způsob, jak donutit černé myšlenky opustit hlavu. Stačí vytvořit příjemnou relaxační atmosféru. Rozmístěte po koupelně svíčky Yankee Candle, zhasněte a vychutnávejte si jejich komíhající se světlo. Ideálními bylinkami pro psychickou pohodu jsou levandule, mateřídouška nebo meduňka. Odpočívejte a snažte se na nic důležitého nemyslet.


Péče o pokožku i vlasy

Až se budete cítit dokonale zrelaxovaní, zaměřte se na pokožku. Dopřejte jí šetrný cukrový peeling Ziaja, který odstraní odumřelé buňky a pomůže tak kůži s regenerací. Vlasy umyjte dvakrát vaším oblíbeným šamponem a na závěr na ně aplikujte revitalizační masku Kérastase, která chrání před krepatěním, dodává vyšší lesk a navrací luxusní objem a pružnost.Pleť vám pomůže dokonale vyčistit FOREO LUNA 3inovativní čistící a masážní přístroj od švédské skintech značky. Díky sonickým pulzacím jemně vyčistí pleť a odstraní zbytky olejů a make-upu, navíc představuje i ideální způsob, jak si pleť ve vaně i namasírovat.


Ošetřete pleť

Protože kvalita pleti úzce souvisí s psychickou pohodou, může ta naše v posledních měsících trpět, což se v kombinaci s častým nošením roušky projevuje černými tečkami, pupínky a ztrátou jasu. Díky sonickému přístroji FOREO UFOmini 2 si budete připadat jako v rukách profesionální kosmetičky. Zatímco T-Sonic pulzace poskytuje obličeji masáž, termo-terapienapomáhá přísadám z pleťové masky pronikat lépe do pokožky, LED světelná terapie působí proti akné, vráskám, zašedlému tónu pleti a zpevňuje pokožku. V jednom malém přístroji tak najdete širokou škálu benefitů, které ocení nejen vystresovaná pleť.


Nezapoměňte na ruce

Časté mytí rukou a používání dezinfekcí může vaši kůži na rukou vysušovat. Na trhu již existují i dezinfekce bez alkoholu a parabenu, které nevysušují. Bezalkoholovou pěnovou dezinfekci na ruce DERMAPHEX můžete použít i k dezinfekci roušek. Začněte u mýdla. Vyměňte klasické za ručně vyráběné tradiční mýdlo Tierra Verde s vavřínovým olejem, které hloubkově hydratuje. Výživu dodáte díky krému. Například máslový krém Sabon obohacený mučenkovým olejem kůži vyživuje a dodává jí vlhkost a jemnost.

Nechte si zdát sladké sny

Hýčkání nemusí končit ani s okamžikem, kdy hlavu složíte na polštář. Nechte se do říše snů přenést příjemnou vůní rozlehlých levandulových polí nebo prvního jarního větru. Stačí na polštář nastříkat trochu speciálního parfému Deep Sleep Pillow Spray THIS WORKS(seženete na Sephora.cz), který vám pomůže usnout a zajistí, že se v noci nebudete zbytečně probouzet. Bez vydatného spánku, během něhož načerpáte tolik potřebnou sílu, se totiž stresu zbavíte jen těžko.

  9:00