Ty nejzajímavější současné podniky. Vyzkoušejte originální procházku od restaurace k jiné restauraci.

______________________________________________________________

Snídaně s výhledem

Nová industriální kavárna Café Re:public Prague vznikla v rámci projektu revitalizace Petřínského vrchu. Příjemné posezení, lahodný gastronomický zážitek a hlavně fantastický výhled z terasy přímo na rozhlednu.

Kam vyrazit o víkendu?


Káva ve Starbucks

Pumpkin Spice Latte - hvězda podzimní sezóny - je zpět! Espresso, sirup s příchutí dýňového koláče a napěněné mléko, to vše ozdobeno šlehačkou a kořeněným dýňovým posypem. Letos ho můžete vyzkoušet i s veganským sirupem a několika druhy alternativního mléka. Přijďte s vlastním cold-cupem a   ušetřete 10 Kč.

Kam vyrazit o víkendu?


Odpolední dort v Mondieu

Bistro Mondieu nabízí odpočinek u šálku kvalitní kávy, horké čokolády i vína. Na své si přijdou hlavně milovníci zdravých jídel, ochutnejte svěží salát, bio pomazánku, raw dezert či luxusní palačinku. Dorazit můžete i na snídani, která se podává od 8:30 do 11:30 a pokud vás náhodou před 12 hodinou nikdo nedostane z postele počká na vás celodenní snídaně, kterou si můžete dát i místo večeře.

a


Romantická večeře

Užijte si okouzlující výhled na Vltavu v nově zrekonstruovaném historickém objektu Občanské plovárny. Celé menu a koncept mají na starost dva kuchaři, Jan Mužátko ml. a Filip Hošek. Česko-francouzské menu nabízí například křupavé vepřové koleno nebo sladkou tečku v podobě Crème brûlée s Absinthem. 

Kam vyrazit o víkendu?


Nemáte už na jídlo ani pomyšlení? Navštivte znovuotevřený VIDDA fashion and living concept store

Móda českých a slovenských designerů, šperky a bytové doplňky na jednom místě. Hlavní myšlenkou VIDDA konceptu je: „Vybírejte dobře, kupujte méně a užívejte dlouho.“ Prostor se nachází v historickém centru Prahy a koresponduje s celkovou myšlenkou udržitelné módy. Komplexní zážitek vytváří i butiková kavárna, prozkoumejte česko-slovenskou módní tvorbu s kávou v ruce.

Kam vyrazit o víkendu?


Neláká vás nakupování? Pak vyrazte do Aquapalace Praha

Unikátní vodní svět, rozsáhlý saunový svět, luxusní SPA & Wellness a moderní plně klimatizované dvoupodlažní fitness centrum. Aquapalace Praha se stalo hlavním partnerem programu Let´s be Active. Hlavním cílem programu je vylepšit kondici účastníků a rozhýbat Česko.

a
  15:19