Anti-Age péče Eucerin Hyaluron-Filler pro každý věk

Vztah mezi matkou a dcerou je zpravidla jeden z nejsilnějších, již od narození pro nás maminka reprezentuje lásku, pocit bezpečí a často také vzor. Určitě si pamatujete, kdy jste si potají nanášely její rtěnku. I krém, který maminka používala, si pamatujeme do dospělosti, možná i to, jak voněl. Právě za maminkami si chodíme pro rady, které se přenášejí z generace na generaci. Jsou to právě ony, které nás učí milovat sebe i svou pokožku. Své o tom ví ambasadorka značky Eucerin a influencerka Katka Podrazká, která se svou maminkou nedá dopustit na kvalitní péči dermokosmetiky Eucerin, jež spojuje generace napříč časem a spolu proti času. Eucerin Anti-Age řady Hyaluron-Filler totiž myslí na každou generaci a dopřejí pleti vše, co zrovna potřebuje, a budou vás hýčkat v každé etapě života. #GeneraceEucerin

PRO DCERY

Eucerin - Den Matek

Pro dcery, které na sobě pozorují první známky stárnutí, jako jsou jemné linky a vrásky, je určena stříbrná řada Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT, anti-age péče pro účinné vyplnění vrásek. Kombinace vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové vyplňuje vrásky a hydratuje pleť, saponin stimuluje tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové a enoxolon ji pomáhá v pleti zachovávat. Propůjčuje tak pleti svěží mladistvý vzhled.

PRO MAMINKY

Eucerin - Den Matek

Speciálně pro maminky se zralou pletí, která potřebuje intenzivnější péči, byla vyvinuta zlatá řada Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity. Ta zajišťuje pevnější, svěží a zářivou pleť. Struktura pleti se s přibývajícím věkem mění, jemné linky a vrásky se časem prohlubují a pleť postupně ztrácí také svoji pevnost, zářivost a pružnost. Složení s kyselinou hyaluronovou vyplňuje hluboké vrásky, arctiin urychluje obnovu kolagenu v pleti a antioxidant silymarin zlepšuje prokrvení pleti.

OSLAVTE POUTO MEZI MAMINKOU A DCEROU

Přemýšlíte, jak oslavit letošní Den matek? Hledáte inspiraci na ten nejdokonalejší dárek pro svou maminku nebo dceru? Zapojte se do soutěže časopisu Žena a život o vstupenky na jedinečnou oslavu Dne matek a užijte si společně nezapomenutelný den plný zábavy a rozmazlování. Kromě zážitků si domů odnesete i hodnotné dárky. Stačí přihlásit svou maminku nebo dospělou dceru do 22. 4. na denmatek.jenprozeny.cz. Hlavní partner Eucerin vám nabídne diagnostiku pleti a představí své pečující produkty.

  14:00