Před 30 lety otevřel John Frieda svůj první londýnský salon. Během té doby si založil i stejnojmennou značku, která vyrábí produkty pro specifické stylingové potřeby, které zaručí výsledek jako ze salonu.

Úplně první řadou této značky byly přípravky na zkrocení neposlušných vln. Následovaly produkty na podporu blond i hnědých odstínů vlasů či bezoplachová péče na proměnu jemných vlasů.

Brilliant Brunette

Kolekce Brilliant Brunette je vůbec první řadou pečující o barvu vlasů. Zvýrazňuje tóny všech odstínů hnědých vlasů, od sytého karamelu po nejtmavší espresso. Šampon a kondicionér vrací vysušeným vlasům vláhu i objem.

Externí obrázek

#VisiblyDeeper

#BrilliantBrunette

Frizz Ease

Legendární řada Frizz Ease způsobila už na začátku 90. let revoluci, když nabídla způsob, jak vytvarovat nepoddajné vlny a dodat účesu flexibilitu. Řada zároveň vyživí a důkladně hydratuje.

Externí obrázek

#MiraculousRecovery

#FrizzEase

Sheer Blonde

Světlé vlasy potřebují nejen každodenní péči, ale také speciální ochranu a rozjasnění blond odstínů. Přípravky navíc musí být dostatečně šetrné. Řada Sheer Blonde proto neobsahuje amoniak ani peroxid.

Externí obrázek

#Sheer Blonde

#GoBlonder

Chcete vlasovou kosmetiku John Frieda vyzkoušet? Přihlaste se do testování ZDE! Ze všech přihlášek, které do 13. října obdržíme, vybereme 60 žen a zašleme jim balíček produktů John Frieda zcela zdarma. S jediným úkolem: produkty otestovat a podělit se s námi o zkušenost v on-line dotazníku.

  15:00,  aktualizováno  16:34
Témata: účes