Jaké fotoeditory čili aplikace na úpravu fotek, díky nimž si můžete hrát s jasem, kontrastem či filtry, jsou nejlepší? Poradíme!

Aplikace pro vás vybírá Lea Gürtlerová, které se stará o Instagram Ženy a život.

SNAPSEED


Moje nejoblíbenější aplikace na úpravu fotek. Umí snad vše, základy jako jas a kontrast zmiňovat nemusím. S nástrojem štětec můžete kouzlit, neupravuje totiž fotku jako celek, zesvětlit si můžete například jen pozadí a nebo třeba ztmavit vaše vlasy. Vyzkoušejte i zrnitý film, který posune fotku na úplně jinou úroveň. Nenechte se ale zlákat velkými úpravami...

NÁŠ TIP: Beauty aplikace, které potřebujete mít v telefonu


2. ENLIGHT QUICKSHOT


Pokud si libujete ve fotkách, které mají na pozadí oblohu, tak Quickshot bude vaše gusto. Stačí nahrát fotku a kliknout na ikonku Sky. Free je tu pět obloh, a pokud vám nebudou stačit, musíte zaplatit. Na své si zde přijdou i milovníci filtrů, vybírat můžete z různě barevných a ovládat i jejich sytost. Aplikace nabízí i základní úpravy (jas, kontrast, saturace, stíny atd.).

Čtěte také: 5 beauty aplikací s virtuální realitou, díky kterým ušetříte za kosmetiku


3. AIRBRUSH


Chcete dokonalé selfíčko? Na menší pomoci není nic špatného, ale nesmí se to přehánět! K dispozici máte nástroje pro čištění pleti, bělení zubů, redukci červených očí či rozjasnění tváří. Já třeba tuto aplikaci používám hlavně kvůli nástroji Blur, díky kterému můžu rozmazat pozadí podle libosti.

Bude vás zajímat: Co právě teď frčí na Instagramu? #1


Jaké další aplikace vám usnadní a zpříjemní život na Instagramu, se dozvíte v článku v aktuálním vydání Ženy a život. Které je právě v prodeji. S nádhernou vánoční přílohou Chuťovka jen za 35 Kč!


  17:00,  aktualizováno  26. března 2019 13:58