Rozhodla jste se zahájit aktivnější a zdravější životní styl? Sestavili jsme pro vás seznam věcí, které by vám ve sportovní tašce rozhodně neměly chybět.

______________________________________________________________

1. Správný sportovní outfit 

Měl by být tenký a lehký, aby pokožka mohla dýchat. Nejlepší volbou jsou legíny, sportovní podprsenka poskytující dostatečnou oporu a lehké tenisky. Nezapomeňte na krátké bavlněné ponožky, které absorbují pot a zabrání nárazům způsobeným nošením tenisek na bosé noze. Volte oblečení, které bude pohodlné a posílí tak vaši dobrou náladu. Zlepšíte si své výsledky a pocit bez ohledu na to, zda zvedáte závaží, nebo děláte jógu.

2. Jednodílné plavky 

Protože nikdy nevíte, kdy budete mít čas na jeden bazén nebo pár relaxačních minut v lázních. Ručník se také vždy hodí pro všechny nečekané situace.  

3. Kosmetická taštička 

Určitě nezapomeňte na čisticí pěnu nebo odličovací gel, který odstraňuje make-up bez podráždění pokožky, a kartáček LUNA mini 3. Čisticí zařízení na obličej ve velikosti mini se perfektně hodí do každé kosmetické tašky. Během jedné minuty odstraní nečistoty, odumřelé buňky a udrží vaši pleť v kondici. Připojíte jej přes Bluetooth a navolíte si pečující program na míru vaší pokožce pomocí aplikace FOREO (iOS a Android). Pro dny, kdy jste ve spěchu, vám režim Glow Boost umožní vyčistit pleť za pouhých 30 sekund. Po důkladné očistě pleti sáhněte po hydratačním krému nebo séru na obličej i tělo. Dobrý deodorant vás nikdy nenechá v úzkých.

4. Technologické vychytávky 

Trénink vám půjde lépe, pokud vás podpoří vaše oblíbené skladby. Vyberte si prodyšná bezdrátová sluchátka a uvidíte, že se série dřepů stane jednodušší. Také popřemýšlejte o chytrých fitness hodinkách. Existuje spousta možností a značek, takže v závislosti na typu tréninku, kterému dáváte přednost, můžete najít to nejlepší řešení pro vaši workout rutinu.

5. Energetická tyčinka 

Zmírněte hlad po tréninku proteinovou tyčinkou od Emco. Pomůže vám při regeneraci svalů a udrží vás v bezpečné vzdálenosti od gastronomických hříchů až do večeře (ta by měla být lehká a nízkokalorická). Pokud jste po náročném tréninku unavení a nechce se vám vařit, využijte služeb Zdravého stravování, krabičkovou stravu vám dovezou až domů a o nic se nestaráte. 

6. Stylová láhev

Pitný režim je důležitý! Určitě jste tuto větu slyšeli již několikrát. Nepodceňujte ji a pořiďte si designovou láhev z nerezové oceli, která udrží nápoj chladný po dobu 24 hodin, seženete ji například v obchodě LOLË Store v ulici Karoliny Světlé.

  11:23