Copak že je Baby Bump? Přece těhotenské bříško! Pokud si otevřete svůj Instagram, určitě na vás na hlavní stránce vyskočí nejedna fotka vaší těhotné kamarádky, oblíbené influencerky či celebrity. Které z nich jsou právě „v tom“?

Příchod miminka patří k důležitým kapitolám života, a pokud jste na In­stagramu online a postujete fotky ze života, není důvod bříško na fotkách skrývat.

Oblíbené hashtagy, které čítají na tisíc fotek, jsou i #mumbod ­a #postbabybody (oba se dají přeložit jako tělo po porodu). Ženy z celého světa zde ukazují své dokonale nedokonalé tělo po narození miminka, nestydí se ukázat realitu, včetně strií či vytahané kůže. ­

@KENZAS
Sedmadvacetiletá Švédka Kenza Zouiten Subosic je známá hlavně jako blogerka a modelka. Se svým manželem Aleksandarem Subosicem vytvořili i fashion značku @ivyrevel. Miminko Bebor se má narodit na začátku června.@NAOMIGENES
Milovnice módy a vášnivá shopaholička bund. Naomi najdete jak na Instagramu, tak i na YouTube, kde vás například naučí svůj oblíbený denní make-up. Sledovat můžete i její blonďatější verzi, sestru @summer.bianca.

@LINNJACOBSSON
Nadšenkyni do cvičení nezastaví ani těhotenské bříško. Její IG profil je stále plný fitness videí, podle kterých můžete cvičit i vy. Linn nabízí také různé programy, jež lze stáhnout do mobilu, více na linnjacobsson.com.

@KAYLA_ITSINES
Mladá Australanka stojí za založením aplikace Sweat. Vytvořila i oblíbené fitness e-booky a její komunita #BBG stále roste. Právě teď je v šestém měsíci těhotenství, ale na její štíhlé postavě to není moc patrné. Pokud byste se chtěli podívat, s jakým krasavcem miminko čeká, mrkněte na profil jejího manžela @tobi_pearce.

@SARAHS_DAY
Youtuberka, která se zajímá o přírodní produkty, funkční školení, zdravé recepty. Na jejím blogu najdete zajímavé články, např. proč máte přestat počítat kalorie nebo osm tipů, jak udržovat a milovat zdravou stravu. Její miminko se chystá brzy na svět – je již v osmém měsíci těhotenství.