Toyota přináší tipy na výlety v různých částech České Republiky, tentokrát vás provede Vysočinou. Turisticky neprávem opomíjený kraj však nabízí spoustu krásných mist. Navíc má Vysočina strategickou polohu, takže odtud není daleko na další výlety, třeba do Jižních Čech.

Toyota se rozhodla podpořit letošní trend, kdy velká cast Čechů stráví svou dovolenou v tuzemsku. Odvážné, avšak sofistikované tvary vylepšené Toyoty C-HR, se kterou jsme projeli Vysočinu, potěší i esteticky náročné cestovatele ve městě i v přírodě. Na každém výletu oceníte vychytávky, jako je Apple CarPlay či Android Auto, i vylepšený hybridní pohon, který dokáže ještě více času jezdit na elektřinu. Není potřeba jej dobíjet, přesto šetříte životní prostředí a díky nízké spotřebě i peníze za benzin.

Externí obrázek

Za návštěvu určitě stojí malebné Dačice a Slavonice. Slavonice vám učarují světově slavnými měšťanskými domy, které atmosférou připomínají dovolenou v Itálii. V Dačicích najdete půvabný zámek s rozlehlou zahradou i s rybníkem.

Externí obrázek

Třebíč je město s neuvěřitelně romantickou atmosférou, kterou tvoří rozličné architektonické styly a památky zapsané na seznam UNESCO. Za výletem můžete vyrazit na moderní rozhlednu na Pekelném kopci.

Externí obrázek

Jeden z nejkrásnějších výhledů v Česku si užijete přímo nad meandrem řeky Svratky. Vyhlídku Hraběcí stolek si skutečně zamilujete.

Externí obrázek
  10:00