Mladší a krásnější pleť přirozeným způsobem je přání každé z nás. Účinné anti-age aktivní látky jsou klíčem k omlazení pleti bez invazivních zákroků.

Česká kosmetická značka IUVENIO využívá nejnovější poznatky a aktivní látky, jako je kyselina hyaluronová, vitamíny, peptidy a beta-glukany. Objevte produkty, které podporují přirozené procesy probíhající v mladé pleti a tím ji dělají krásnější, zdravější v každém věku.

Externí obrázek

Sérum Crosslinked dopřejte vaší pleti intenzivní péči. Zasíťovaná kyselina hyaluronová zlepšuje přenos vody a aktivních látek do pleti neinvazivní cestou. Sérum obsahuje peptidy a vitamíny, které brání pleť před předčasným stárnutím a navracejí jí mládí přirozeným způsobem.

Externí obrázek

Kolagenový booster Vital podporuje tvorbu vlastního kolagenu, hydratuje pleť a podílí se na tvorbě energie v kožních buňkách. Je vhodný pro denní i noční péči a pro všechny typy pleti.

Externí obrázek

Moon noční anti-age krém dopřejte vaší pleti novou formu kyseliny retinové, která má příznivé účinky pro pleť. Zanechá pleť odpočatou, revitalizovanou, jemné vrásky jsou zredukovány, kožní bariéra posílena a pleť hydratována. Skvělá noční péče pro všechny typy pleti.

Externí obrázek

Lehký noční anti-age krém Retouch proti nedokonalostem včetně projevů akné. Obsahuje novou formu kyseliny retinové. Zmírňuje projevy akné, působí protizánětlivě, zklidňuje a hydratuje pleť. Zařaďte do své rutiny a vaše pleť bude sjednocená a jemné vrásky vyhlazeny.

Externí obrázek

Jemný zklidňující anti-age krém Calm zlepšuje schopnost pokožky odolávat vnějším vlivům včetně alergenů. Unikátní složení zmírňuje zčervenání, svědění, pálení. Při pravidelném používání bude vaše kožní bariéra posílena, pleť hydratovaná a jemné vrásky redukovány. Krém je vhodný i pro pleť se sklony k ekzému, lupénce či k onemocnění rosaceou.

Externí obrázek

Nanovlákenné sérum Nano pečuje o oční okolí a obličej. Koncentrované anti-age sérum je vyrobeno přímo z aktivních látek peptidy a vitaminy aktivují obranné a opravné procesy. Tím brání předčasnému stárnutí pleti. Pleť je po použití vypnutá, vyhlazená, zklidněná a vějířkovité vrásky okolo očí jsou zredukovány.

Externí obrázek

Nakupujte na www.iuvenio.com

TESTOVÁNÍ

Teď máte jedinečnou možnost tyto produkty otestovat, stačí se přihlit do komentářů na Instagramu Žena a život!

  14:00
Témata: vitamín, Instagram