Zajímá vás na jaké kosmetické produkty se těší redakce Žena a Život? My vám je prozradíme.

1) Yves Saint Laurent - VERNIS A LEVRES WATER STAIN

Dlouhotrvající rtěnka, která tady ještě nebyla! Mokrý a intenzivní vzhled, který vydrží dlouhé hodiny. Jednou vrstvou docílíte lehkého barevného zvýraznění rtů. Dvě až tři vrstvy zajistí plné barevné krytí a lesk pro rafinovaný a dramatický vzhled. Nebudete vědět kterou zvolit, tělová, oranžová, růžová nebo červená barva? Pozor, jejímu intenzivnímu lesku se těžko odolává.

Uvedení: červen 2019

ysl

2) Giorgio Armani - LIGHT DI GIOIA

Oblíbená vůně, která byla poprvé představena v roce 2010 přichází s renovací. Tento rok Giorgio Armani otevírá novou kapitolu: jasnou a povznášející Light di Gioia. Objevte spojení květin a čerstvého mladého dřeva. Oficiální tváří vůně je již známá Barbara Palvin, z níž doslova vyzařuje komunikativní energie a veselá povaha.

Uvedení: červen 2019 (exkluzivně k dostání po celý květen v Sephora)

gg

3) Lancôme - Rénergie Multi-Lift Ultra

Péče Rénergie Multi-Lift Ultra napomáhá zlepšovat elasticitu a pevnost pleti, vyrovnávat její tón, snížit výskyt vrásek a nerovnoměrnou pigmentaci. Tváří této novinky se stala italská influencerka Chiara Ferragni. Jak již volba této ambasadorky napovídá, nová péče je vhodná pro ženy, které se setkávají s prvními příznaky stárnutí a s prvními vráskami.

Uvedení: již v dostání

lancome

4) Kiehl’s - Avocado Nourishing Hydration Mask

Specialisté týmu Kiehl’s jsou známí svou snahou využít každou ingredienci na maximum. Pomocí nejnovějších technologií zvyšují efektivitu přírodních surovin, jako je například avokádo. Díky této populární superpotravině nabízí maska celkovou regeneraci a hloubkovou hydrataci, jež zajistí pokožce revitalizaci a osvěžení už za několik minut.

Uvedení: červenec 2019

kiehls

5) AUTHENTIC toya® AROMA - cranberries & nectarine

Osvěžující gel s orginální autentickou vůní brusinek a nektarinky. Jemné složení bez parabenů s bohatou pěnou. Toya -The Original Yummy Aroma, prostě vůně naprosto k sežrání. Používejte každý den a pokožka bude jemná a krásně voňavá celý den.

Uvedení: již v prodeji v omezeném množství

toya
  12:54
Témata: Giorgio Armani