Rande, to je hlavně romantika! Kam za ní vyrazit?

Sice už spolu dávno jen nechodíte, ale to ­neznamená, že byste si nemohli vyrazit na rande. Ani v dlouhodobém vztahu nesmíte zapomínat na večery ve dvou. Rande je opravdové koření vztahu – zase si připomenete, proč se máte rádi a proč spolu jste (navíc nemyslet chvíli na práci nebo na děti je skvělé samo o sobě). Rande ale nemusí znamenat jen večeři v restauraci a film v kině. Podniknout můžete hromadu zábavnějších věcí.

1. Udělejte si piknik


Piknik je báječný romantický nápad, protože se při něm jí rukama, což je sexy samo o sobě. Sbalte si košík a běžte do parku (a jestli to hodláte protáhnout do večera, přibalte i pár svíček). Prší? Piknikujte doma! Deku pěkně rozprostřete v obýváku, vypněte televizi a mobily, ztlumte světlo a užívejte si přítomnost toho druhého.

2. Uvařte si


V podstatě jde o rande s večeří, ale pojaté ­jinak než obvykle. Takže společně nakupte, společně to nakrájejte a společně uvařte. A pokud si při vaření nejste tak docela jistí v kramflecích, co se spolu rovnou přihlásit ­na kurz vaření?

3. Zopakujte si první rande


Zažili jste snad někdy něco romantičtějšího než vaše první rande? Tak si ho zopakujte! Stejný čas, místo, průběh... Detaily vám snad už vysvětlovat nemusíme. Vy stejně víte ­nejlíp, jak se to tehdy odehrálo, ne?

Více tipů, jak prožít nezapomenutelné rande se stálým partnerem, najdete v aktuálním vydání Ženy a život, které je právě v prodeji – i s krásnou letní přílohou Erotika!

  15:00,  aktualizováno  26. března 2019 11:43