Na rande bývá někdy nejlepší už jen ta samotná skutečnost, že jdete ven. Změníte prostředí a díky tomu i témata, která doma většinou probíráte.

Tolik nápadů... Je přece spousta věcí, které můžete dělat místo sezení v kině. Co třeba kurz kreslení? Nebo proklikat Slevomat a najít nějakou úžasnou akci za babku? Skočit na bowling, zapsat se do tanečních, vyrazit večer do hospody s kvízy a dělat ramena, jak jste chytrá? Prohlížet si společné fotky a radovat se, jak se spolu máte hezky a jak se stále milujete, anebo jít do restaurace jenom na dezert (to je stejně ta nejlepší část večeře)? Můžete taky klidně zůstat doma a míchat si koktejly, nebo si naopak obléct svoje nejlepší šaty a vyrazit do nějakého cool baru. Třeba by vás bavilo sledovat dalekohledem ptáky, jít na prohlídku pivovaru nebo skočit do knihkupectví a vzájemně si koupit knihu. Nemáte peníze nazbyt? Tvařte se jako milionáři a nechte si od realiťáka ukázat pár super drahých bytů. Nebo zajděte do toho nejluxusněj­šího obchodu s nábytkem a prohlédněte si věci, které si koupíte, až jednou zbohatnete. Představujte si, že jste turisté ve vlastním městě, a navštivte ta nejprofláklejší turistická místa (body navíc, když budete předstírat, že nejste Češi).
Jinak řečeno, buďte kreativní a vystupte ze své komfortní zóny. Pak vašemu rande nikdy nemůže hrozit nuda. Jasně, dát si sem tam kino s kýblem popcornu je bezva, teď už ale víte, že máte i spoustu dalších možností.

EXTRA TIPY:


? Sport
Nemusíte být aktivní sportovci, abyste si mohli užít trochu zábavy v pohybu. Zkuste třeba lezení na stěně, jestli máte chuť trochu se zapotit, anebo minigolf či kulečník, pokud ne. Extra body získáte, když vyzkoušíte něco, co jste dosud nedělali.

? Společnost
Místo do kina zajděte do divadla či dokonce na operu. Proč třeba také nevyzkoušet jazzový klub nebo živou hudbu v místní hospodě? Jestli se rádi seznamujete s lidmi, navštivte ­vinařskou nebo pivní degustaci. V muzeích a na univerzitách (někdy i v knihovnách) bývají veřejné přednášky, tak si běžte společně rozšířit vědomosti.

? Zábava
Chcete zkusit ještě něco neobvyklejšího? ­Karaoke je to pravé! Až uslyšíte partnera ­zpívat na veřejnosti největší hity Karla Gotta, určitě se do něho znovu zamilujete. Anebo si zjistěte, kde se v okolí pořádá večer se stand-up komiky (tohle teď v Evropě hodně frčí). Zaručeně se společně nasmějete.

Spoustu dalších tipů. jak prožít nezapomenutelné rande, najdete v aktuálním vydání Ženy a život, které je právě v prodeji – se žhavou letní přílohou Erotika, kde se dozvíte, co ženy skutečně vzrušuje!


 

  15:00,  aktualizováno  26. března 2019 11:43