Za novou značkou módních doplňků Otto Kilian stojí Bára a Petr Hranošovi. Nabízí v limitovaných edicích kravaty, manžetové knoflíčky, motýlky a kapesníčky do saka.

______________________________________________


Představte nám svou novou značku Otto Kilian a její příběh.

Otto Kilian je módní značka s pánskými a dámskými doplňky. Pro pány vyrábíme kravaty, motýlky, manžetové knoflíčky i kapesníčky do saka. Dámy u nás najdou náušnice, sponky, čelenky nebo motýlky.

Žili jsme s manželem několik let v Anglii a po návratu manželovi nedostačovala nabídka na trhu. Tak jsme si řekli, že do toho prostě jdeme, založíme si značku a zkusíme ty trendy přinášet a utvářet.


Jaký vztah máte k udržitelné módě?

Pro mě je udržitelnost celkově velmi důležitá, a to nejen v módě. Beru ji jako životní styl. Co se týče oblečení, ráda nakupuji v second handech nebo u českých návrhářů a tvůrců, kteří pracují s udržitelnými a ekologicky šetrnými materiály. I naše doplňky jsou vyráběny v malých sériích, z kvalitních anglických látek, ručně se zapojením českých výrobců. Věříme ve spojení tradice a nových technologií a také ve spravedlivou odměnu a fair přístup ke všem článkům výrobního procesu.


Jste zastáncem, že veškeré doplňky musejí ladit?

Ano, líbí se mi, když má muž doplňky sladěné. Proto rovnou vyrábíme sety, doplňky ze stejných látek pro něj i pro ni, ladit tedy můžete společně.


V nabídce máte i motýlka pro ženy, který bude asi vždy spíše pánskou záležitostí. Co si vzít na sebe, aby slušel i ženě?

Razím heslo: V jednoduchosti je krása. Naše doplňky jsou samy o sobě výrazné a motýlek nejlépe vynikne s bílou či jinou jednobarevnou košilí.


Plánujete nějaké novinky? Novou kolekci či kampaň?

Novou kolekci plánujeme před Vánocemi, a dokonce již pracujeme na exkluzivní jarní kolekci, která bude zaměřena speciálně na svatby. V hlavě mám i jeden upcyklační projekt, ale ten je ještě opravdu v plenkách, tak nechci moc prozrazovat.

Více o značce zde. 

  15:00