Co bychom tedy měli dělat, abychom se vyhnuli zákeřným nemocem? Stačí najít někoho, kdo nás bude mít rád, brát si pravidelně dovolenou a radovat se ze života? Ať už vám to zní jakkoliv bláznivě a jednoduše, v podstatě to tak je.

Lissa Rankin uvádí šest základních kroků k uzdravení:1. Věřte, že se dokážete uzdravit.


Pokud budete předem přesvědčení o tom, že léčba ničemu nepomůže, doopravdy to tak skončí. Budete-li ale věřit, že vše dobře dopadne, můžete porazit i nevyléčitelnou rakovinu. Je mnoho takových případů...2. Najděte si tu správnou podporu.


Ideální je najít lékaře, který bude stejně pozitivně naladěný jako vy a bude věřit vaší intuici. Pokud se bude specialista rozčilovat, že se vám jeho postup úplně nezdá, poohlédněte se po jiném.3. Naslouchejte svému tělu.


Často si ve spěchu zapomínáme všímat, co se nám náš organismus snaží říct. Bolest při sexu například může signalizovat, že ve vztahu nejsme šťastní, infarkt je zase jasným znamením, že je na čase zvolnit.4. Diagnostikujte si základní příčinu nemoci.


A neznamená to, že byste měli sednout k internetu a hledat, čím vším trpíte. Zkuste si spíš vzpomenout, co bylo úplně na začátku.


  11:00,  aktualizováno  25. března 2019 19:12