Každý měsíc představují firmy nové kosmetické produkty, otvírají se originální restaurace či bary, na trh přicházejí nové gastronomické lahůdky a kolekce oblečení. Snažíme se hlídat, co se kde šustne, a pravidelně vás o všem informovat!

1. SUV Rolls-Royce Cullinan
První terénní Rolls-Royce se zvýšenou karoserií, pojmenovaný po největším diamantu v historii.
Hmmm, je úžasný! Kdo by se nechtěl svézt?

2. La Fabrika – The Watcher
Hraje se tu spousta skvělých představení. Nás v září nadchlo společné představení tanečního souboru 420PEOPLE se skvělou muzikou skupiny Please the Trees s názvem The Watcher. Tleskáme!

3. Jatka 78
Pro ty co neznají, jde o multifunkční divadelní sál, Malou scénu, tréninkovou halu, zkušebnu, galerii a bar & bistro. Místo s ideálními podmínkami pro nový cirkus, tanec, nonverbální, alternativní a loutkové divadlo, domovská scéna Cirku La Putyka, 11:55 a 420PEOPLE. V nové sezóně nabídnou pestrou škálu novinek od nového cirkusu přes činohru a tanec až po hudbu. Do inscenace Amerikánka obsadil režisér Viktor Tauš Terezu Voříškovou a Elišku Křenkovou. Dále se můžete těšit na inscenace Nesnesitelná tekutost bytí, Návštěvníci, Batacchio, Plovárna, Probuzení atd..

4. Brow Contour Pro
Konturovací tužka na obočí 4v, která vám během okamžiku přinese pěkně definované, hustší a ideálně vymodelované obočí.
Vyzkoušejte, fakt to nestojí moc času a výsledek je parádní!

5. The Green Kitchen
Vegetariánské dílo Luise Vindahl a Davida Frenkiela – životních partnerů, rodičů tří malých dětí, kteří v ní představují více než stovku oblíbených receptů. Po 5 letech tento bestseller konečně vychází v českém jazyce, zásluhou foodblogerky Markéty Pavleje (Kitchenette).
Tahle rodinka nás prostě baví!

6. Duplex
Znovu otevřený hudební klub Duplex na Václavském náměstí. V novém kabátě, s novou vizí a novými irskými majiteli.
Někdo starý Duplex pamatuje, pro někoho je to novinka. Ať tak, nebo tak, rozhodně se zajděte podívat!

7. Carven Collection
Jedinečná kolekce nových niche vůní vás vtáhne do oblíbených cest Madame Carven. Vzácné ingredience, neobvyklé vonné kompozice i velmi složitý postup výroby, tím jsou charakteristické jedinečné niche vůně Carven, které vybočují z obvyklého mainstreamu. Vůně jsou k dostání v parfumerii Douglas Palladium.

Více se o vůních dočtete už v příštím čísle Ženy a život. Začíná totiž další ročník soutěže Vůně roku 2018 a vy byste rozhodně měly být při tom! (V časopise najdete i článek o tom, co jsou vlastně niche vůně...)

8. Kolekce H&M Conscious Exclusive
Podzimní kolekce má dramatické a zároveň romantické siluety a moderní říz. Přináší i nové udržitelné materiály, jako recyklovaný kašmír a samet vyrobený z recyklovaného polyesteru. Těšte se na dámské oděvy, spodní prádlo, obuv a doplňky. K dispozici pouze online na hm.com od 27. září.

Utrácení za hadříky není marnivost – děláme přece dobrý skutek pro planetu, ne? :-)

 

 

  11:00,  aktualizováno  26. března 2019 17:01