Nebo snad znáte zábavnější a zdravější cestu ke skvělé postavě?

Pokud se vám nedaří udělat si na cvičení čas přes den, měli byste si vyšetřit chvíli na řádnou rozcvičku večer v posteli. „Sexobic“ funguje jako prevence infarktů a prodlužuje život. Endorfiny, které jsou do těla vypuštěny během orgasmu, stimulují imunitní systém, pomáhají i při prevenci různých forem rakoviny a dokonce zpomalují stárnutí pleti.Zapomeňte na komplexy!


Obezita neprospívá vzhledu ani sexuální přitažlivosti. Žena, která je silnější než její partner, může mít v ložnici hned několik potíží. Od mindráků, kdy se za svou postavu stydí a přeje si, aby bylo při sexuálních hrátkách zhasnuto, po samotný akt, kdy nemá takovou výdrž ani pružnost jako partner. Není to zásadní problém, vždyť některým mužům se líbí ženy hubené a ploché, jiným zase kypré a zakulacené.Za vším hledej sex


Vědci zjistili, že nechuť k milostných hrátkám, která stoupá s přibývajícími kilogramy, zmizí jako mávnutím kouzelného proutku ve chvíli, kdy dojde k úbytku hmotnosti. Sexem se dá i snadno hubnout. Jedno milování denně vás udrží v kondici a zajistí vám štíhlou linii. Při sexu spálíte kalorie a zhubnete a naopak – při hubnutí se zároveň zvyšuje chuť na sex. Zvýšená touha po intimním sblížení se projevuje už po úbytku půl kila a při dalších úbytcích kil se ještě stupňuje. Sex může kromě příjemných zážitků přinášet i jiné příznivé vedlejší efekty. Častý sex prodlužuje život, pravidelný pohlavní styk prý přispívá i ke kvalitnější pokožce.