Na pražské Náplavce startují pravidelné lekce jógy. Konat se budou každou středu a v pátek od 12 hodin až do konce září na hřišti pro plážový volejbal, které je součástí plovoucího Kayak Beach Baru.

Písek, Vltava, slunce a jóga. Pokud se nechcete v letních dnech zavírat kvůli cvičení do jógových studií, využijte lekce Reebok Yoga, které se od 23. června budou konat každou středu a pátek od 12 hodin v Kayak Beach Baru na pražské Náplavce. Skvělá náplň pro obědovou pauzu!


Speciální jógové lekce připravila značka Reebok ve spolupráci se studiem Karma Yoga a populárním Kayak Beach Barem, který je umístěn na plovoucím pontonu kotvícím přímo u Železničního mostu na pražské Náplavce.


Součástí Kayak Beach Baru je také hřiště pro plážový volejbal. A právě na něm se budou konat lekce beach jógy. Cvičení se ponese na vlnách vinyasy, která přirozeně spojuje dech a pohyb.


Zkušené lektorky z Karma Yogy se postarají o to, aby se uvolnila hlava, ale svaly zůstaly napnuté. Náročnost cvičení totiž bude ještě zvyšovat nestabilní písek pod nohama. Lekce ovšem zvládnou i začátečníci. 


Reebok Yoga se bude konat vždy ve středu a v pátek od 12 hodin, a to až do konce září. Místo si za 100 Kč rezervujte na www.kayakbeachbar.cz.


  7:00,  aktualizováno  25. března 2019 18:54