Žena internetu je nový a jedinečný projekt soutěže krásy oslovující uživatelky sociálních sítí s cílem najít nejzajímavější tvář českého internetu.

Sociální sítě v dnešní době dávají šanci každému člověku prezentovat sebe sama v nejrůznějších podobách a situacích, dávají šanci zaujmout a být de facto sledován kýmkoli. A právě na tyto ženy, které žijí nejen svůj skutečný, ale i virtuální život a rády se o něj dělí na sociálních sítích je cílena soutěž Žena Internetu.


Rozhodli jsme se následovat tento trend a vytvořili jsme pro uživatelky těchto sítí soutěž o nejzajímavější tvář.
Důležitou roli při výběru finalistek a vítězky bude tedy kromě krásy nebo výjimečnosti hrát vystupování, chování a celkový obrázek na sociálních sítích.
Po soutěžících nepožadujeme dokonalé míry, a proto jsme kývli na spolupráci s klinikou plastické a estetické chirurgie Grand Clinic, kterou do soutěže věnuje hlavní cenu.
Vítězka hlavní kategorie získá zákrok v hodnotě 75000 Kč, který buď sama využije, nebo bude možné ho věnovat někomu z okolí. Ne pro každého je taková věc dostupná, doba je moderní, a pokud někomu pomůžeme cítit se lépe, má to smysl.

Ceny pro vítězky v dalších kategoriích


Žena internetu Sympatie 2018 získává zákrok na klinice plastické a estetické chirurgie Grand Clinic v hodnotě 15 tis. Kč

Žena s nejkrásnějšíma očima získává zákrok na klinice plastické a estetické chirurgie Grand Clinic v hodnotě 5 tis. Kč

?Žena s nejkrásnějším úsměvem získává zákrok na klinice plastické a estetické chirurgie Grand Clinic v hodnotě 5 tis Kč, sportovní přístroje od značky Tunturi, kosmetické balíčky od společnosti Mary Kay, oblečení Harley Davidson, libovolné předplatné třech titulů od společnosti Bauer Media v.o.s. a další pěkné ceny.

Mysleli jsme i na ženy, kterou se takzvaně neumístí, a pro ty chystáme přednostní uplatnění na našich akcích.
Pořádající agentura MA Models která navazuje na působení agentury Ortiga Models má za sebou více než 12 leté zkušenosti v oboru modeling, hostesing a produkce, proto vznikla myšlenka vyprodukovat akci, která bude zábavná a jiná než klasické soutěže Miss.
Podmínky soutěže ZDE.?Podrobnosti i na FB a Instagramu.

 

 

 

 

  16:04,  aktualizováno  26. března 2019 17:00