Díky unikátní kampani řetězce Albert můžete i vy pomoci dětem k vysněným vánočním přáním.

Vánoce jsou za dveřmi a všichni přemýšlíme, čím bychom obdarovali své blízké. Co si ale přejí od Ježíška děti z dětských domovů? To zjistíte, když přijdete v předvánočním čase do prodejen Albert. Prozrazují to obrázky, které kreslily děti z domovů po celé České republice. Obrázky autíček, panenek, lega a dalších dětských přání visí v prodejnách Albert na vánočních Stromech splněných přání.

Díky tomuto unikátnímu projektu se i vy můžete zapojit a pomoci dětem z domovů vytvořit hezčí Vánoce. Stačí se u jednoho takového Stromu splněných přání zastavit a naskenovat QR kód a libovolně přispět.

Přispět můžete také nákupem některého ze spotřebičů Philips v rámci sběratelské kampaně. Pod záštitou Nadačního fondu Albert putují dvě koruny z každého prodaného spotřebiče Philips na vánoční dárky pro děti z dětských domovů.Prostřednictvím jedinečného charitativního projektu rozzáříte dětské úsměvy konkrétním dětem z dvaceti dětských domovů napříč Českou republikou, které díky vám prožijí hezčí svátky s bohatou nadílkou. Zapojte se i vy!

  16:25,  aktualizováno  25. března 2019 16:08