Šampaňské víno Moët & Chandon Ice Impe´rial je první šampaňské na světě, které bylo speciálně vytvořené k podávání na kostkách ledu. Při jeho vychutnávání se lehce přenesete na sluncem zalité pláže Malibu nebo do poklidného horkého odpoledne na ostrově Capri.

Za sedm let své existence přesvědčil Moët & Chandon ICE Imperial o své svůdnosti a našel si mnoho obdivovatelů. Aby příběhy o plážích zalitých sluncem nezůstaly jen u snění, je letos pro české konzumenty připravena soutěž o luxusní dovolenou na Maledivách s Exclusive Tours, cestovní kanceláří, která plní představy a touhy po vysněné dovolené již 10 let.


Chcete vyhrát?


Na sociální síť Instagram stačí nahrát fotografii s lahví Moët & Chandon ICE Imperial či Moët & Chandon ICE Imperial Rose´ a označit ji hashtagy #MomentsOnIce a #exclusivetours. Autor fotografie, zachycující nejlepší Moët Ice moment, vyhraje sedmidenní dovolenou v pětihvězdičkovém hotelu Constance Halaveli na Maledivách, kde pití šampaňského dostane rozměr pobytu v ráji na zemi. Soutěž bude probíhat od června do konce léta 2018. Detailní pravidla soutěže budou zveřejněna ZDE.Než společnost Moët & Chandon představila víno Ice Impe´rial, považovali někteří přidávání kostek ledu do šampaňského za nepředstavitelné. Šampaňský dům Moët & Chandon je však průkopníkem nových trendů, a přinesl tak osvěžující šampaňské víno, které si můžete vychutnat ať už se sluníte u bazénu v Los Angeles s pohupujícími se palmami v pozadí nebo si dopřáváte odpočinek v baru na střešní terase vysoko nad newyorskou čtvrtí Meatpacking District.

O Exclusive Tours


Exclusive Tours plní představy i touhy po vysněné dovolené již 10 let. Na začátku všeho byla představa o službě, která umožní klientům prožívat dokonalé dovolené, které budou sestavené na míru, přesně podle požadavků. Takové, které budou jedinečné. Zkrátka exkluzivní. Pro Exclusive Tours nic není nemožné. Společnost Exclusive Tours si zakládá na osobním přístupu ke svým klientům, kteří kladou důraz na všechny detaily své dovolené.