3 Region Blend – nejlepší chutě v jediném šálku!

S nadcházejícím jarem nabízí Starbucks svým zákazníkům jedinečně osvěžující kávu, jejíž chuť vás zaručeně vzpruží. 3 Region Blend je první zrnkovou směsí Starbucks, která kombinuje kávová zrna ze tří nejlepších pěstitelských oblastí světa. Nasládlé tóny odkazují na kávová zrna z Jižní Ameriky, ovocné prozrazují africký původ a výrazně kořeněná chuť je charakteristická pro oblast Asie a Pacifiku. To vše v jediném balíčku kávy. 3 Region Blend je směsí 100% arabiky a její vyvážená chuť je zárukou nezapomenutelného zážitku.


„Způsob, jakým se tvoří směs 3 Region Blend, je sám o sobě unikátní,“ říká Starbucks coffee master Jaroslav Rajoš. „Ještě zelená káva z nejlepších pěstitelských oblastí světa se důkladně promísí a následně se už smíchaná praží. Díky tomu se chuť 3 Region Blend stane intenzivní a plnou, přičemž charakteristické tóny každé pěstitelské oblasti jsou zastoupeny stejnou měrou,” dodává coffee master.


3 Region Blend vás vezme na jedinečnou cestu po celosvětově nejlepších chutích kávy. Nenechte si ujít příležitost vyzkoušet tuto limitovanou nabídku, kterou najdete pouze v kavárnách Starbucks!    14:21,  aktualizováno  25. března 2019 18:32