Tak jako každý rok, máte ještě do 31.3. čas na změnu!

„Není nám lhostejné, u koho a jak si pojistíme svůj byt, dům, své auto, majetek a třeba i domácího mazlíčka, ale zdravotní pojištění většina z nás neřeší. Obvykle setrváváme již od narození u jediné zdravotní pojišťovny.“ vysvětluje obchodní ředitelka OZP PhDr. Miloslava Lukešová.

I když má každý pojištěnec v ČR právo na bezplatnou zdravotní péči a pomůcky za podmínek, které stanoví zákon, existují mezi zdravotními pojišťovnami značné rozdíly. OZP primárně cílí na zdravotní prevenci. Svým klientům přispívá na preventivní vyšetření, která nejsou standardně hrazena z veřejného zdravotního pojištění a lze díky nim odhalit onkologická či závažná civilizační onemocnění.

Externí obrázek

ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY NEJSOU STEJNÉ

Na co se při výběru zdravotní pojišťovny zaměřit? Hlavním vodítkem by měla být nabídka benefitů a programů hrazených právě nad rámec veřejného zdravotního pojištění či výše příspěvků,“říká tisková mluvčí OZP Mgr. Nicol Lenertová.

OZP přispívá nejen na preventivní aktivity nebo očkování proti chřipce. Za pozornost stojí příspěvek na dentální hygienu ve výši až 2 000 Kč nebo nový Kupon na očkování do výše 1 000 Kč. V rámci Kuponů pro chronicky nemocné a klienty se specifickými potřebami poskytuje OZP příspěvek 4 000 korun pro onkologicky nemocné, 5 000 Kč pro klienty s nízkobílkovinnou dietou či 1 000 korun pro děti s obezitou. Součástí benefitů jsou i programy pro specifické cílové skupiny – pro dárce krve, orgánů a kostní dřeně. OZP také přispívá na přímořské ozdravné pobyty dětí ve věku od 7 do 15 let a myslí na těhotné, maminky a novorozence, kterým přispívá na očkování nad rámec veřejného zdravotního pojištění či nabízí unikátní pojištění do 1 roku zdarma.

Čerpat Benefity nebo vyřizovat agendu mohou pojištěnci OZP i z pohodlí domova, prostřednictvím mobilní a webové aplikace VITAKARTA.

Externí obrázek

7 důvodů proč být pojištěncem OZP (207):

1) Široká nabídka příspěvků dle cílových skupin, slevy u vybraných obchodních partnerů

2) Komplexní online komunikace prostřednictvím aplikace VITAKARTA

3) Asistenční služba v režimu 24/7 (možnost telefonické či mailové konzultace zdravotního stavu s lékařem vč. objednání k lékaři)

4) Vyhodnocení EKG křivky prostřednictvím chytrých hodinek Apple Watch, na jejichž pořízení OZP jako jediná zdravotní pojišťovna přispívá

5) Možnost odměnit své lékaře za perfektní servis

6) 40 poboček po celé ČR, hodnotné dárky pro klienty několikrát v roce

7) Síť smluvních zdravotnických zařízení po celé ČR

Čas na změnu máte ještě do 31.3.2021 a provedete ji jednoduše na pár kliknutí ZDE!

Externí obrázek
  16:09