Vmasírujte je na vrchol páteře - na krk a ramena, na lýtka a nebo jakékoliv zatuhlé místo na těle (svaly a klouby). Kantu Yoga Balm nabízí skvělou úlevu po náročném cvičení a pomáhá rychlejší regeneraci.

Nastartujte své tělo nejen na lekci jógy: pomůže vám Kantu Yoga Balm, čistě přírodní lehce vtíratelný masážní gel s vysokým obsahem léčivých bylin.

Na výběr máte hned chladivou a hřejivou variantu:


Cool Yoga Balm – Chladivý


Přírodní masážní gel s jemnou texturou se snadno absorbuje do pokožky a nezanechává mastný povrch. Kombinace máty a kafru osvěží a prohloubí váš dech. V Kantu Yoga Balm používáme to nejlepší, co příroda nabízí na úlevu od bolesti, zatuhlosti svalů a kloubů a lepšímu prokrvení - arniku, kostival a kaštan.Warm Yoga Balm – Hřejivý


Obsahuje stejné léčivé byliny jako Cool Balm. Hřejivý balzám krásně voní skořicí, která v okamžiku navodí poklidnou atmosféru. Silně prohřívací efekt zajistí kombinace skořice a chilli. Skořice je ceněná od starověku, Egypťané ji užívali od roku 2000 př.n.l. pro její antibakteriální a protiplísňové vlastnosti a byla ceněna téměř jako zlato. Společně s chilli zlepší krevní oběh a zahřeje svaly a uleví od bolesti.
Zajímá vás, co je to Kantu?

Kantu je posvátná květina života, která je podle prastaré kečuánské legendy darem Matky Země a symbolizuje životní energii, harmonii, sbírané po celém světě. Nabízí tedy jen to nejlepší, co příroda nabízí. Výrobky Kantu koupíte na e-shopu Kantu, www.kantu.cz a ve vybraných jógových studiích. Kantu Yoga Balm koupíte za 290 Kč.


  6:00,  aktualizováno  25. března 2019 19:33