Přechod z léta rovnou do zimy nepřidá na veselí nikomu, snad jen nadšeným milovníkům zimních sportů. Prudké ochlazení dokáže zamávat s imunitou, ale i náladou. Imunitu můžeme podpořit třeba správně zvolenou stravou, jak si ale zlepšit náladu? Přinášíme 5 tipů, jak si udělat hezký den, když počasí zrovna nepřeje.

Vyrazte na nákupy


Už dlouho koukáte po tom svetříku ve výloze, ale stále jste v rozpoložení, že ještě nechcete nakupovat podzimní garderobu? Nákupy potěší vždy. Udělejte si radost třeba hezkým barevným kouskem, který rozsvítí i ten nejsychravější den.

Zacvičte si


Ne každý je sportovní nadšenec, co třeba taková hot yoga? Zahřejete se tu do zásoby, povzbudíte imunitní systém, parádně se protáhnete a uvolněné endorfiny vám přinesou dobrý pocit, že jste pro sebe udělali něco smysluplného.

Dobrá kniha


Čtení vás může odtrhnout od reality. Můžete se ponořit třeba do světa nikdy nekončících tropických teplot, podvodních království nebo nepoznaných vesmírů. Rázem zapomenete na konstantně šedé nebe. Už jen samotný nákup knihy vás z této negativní reality vytrhne, a nemusíte chodit ani nikam daleko. Například knihkupectví Kanzelsberger máte díky šedesáti pobočkám po celém Česku vždy nadosah a pokaždé v něm najdete ochotného a milého člověka, který vám nejen zlepší náladu, ale především dobře poradí s výběrem té správné knihy. Doma se pak můžete zabalit do deky a vydat se na místa, kam byste se normálně nepodívali.  12:00,  aktualizováno  26. března 2019 16:46