S blogerkou Inou (Ina T) a blogerkou Nicole (Acupofstyle) jsme vyrazili do města, abychom je ve stylu fashion weeku nafotili rovnou se dvěma překrásnými vozy Peugeot 208. Zajímá vás making of, aneb jak jsme tvořili stránky do Cosmopolitanu?

Přeneste se nyní do zákulisí focení a vychutnejte si rovnou dva vozy Peugeot 208. Jeden se nepřehlédnutelnou oranžovou barvou a manuální převodovkou, druhý s okouzlujícím šedým matným lakem a šestistupňovým automatem. Oba se svižným a zároveň úsporným motorem. Společnost vám udělají dvě nejznámější blogerky, které si tento model okamžitě zamilovaly! Navíc pro vás obě, Ina (www.ina-t.com) i Nicole (www.acupofstyle.com) tento překrásný vůz vyzkoušely právě při Prague Fashion Weeku!


Chcete vidět, jak dopadlo jejich testování? Láká vás projížďka tímto vozem? Toužíte ho na měsíc vyhrát? Nebo by se vám líbil wellness víkend, na který by vás Peugeot 208 odvezl?


Není nic snazšího než soutěžit na mojeauto.jenprozeny.cz! Napište nám svůj tip na místa, kam se vydat s novým vozem Peugeot 208 na výlet. Na závěr ještě připište, kvůli kterým vlastnostem byste si tento vůz pořídila. Nejzajímavější odpovědi vyhrávají!


Do soutěže se přihlaste na: mojeauto.jenprozeny.cz.


  4:10,  aktualizováno  25. března 2019 20:10