Těhotenství máte potvrzené! Jak úžasnou zprávu oznámit způsobem, na který nikdo nezapomene?

Je to tady! Nejen z pozitivního testu, ale už i od lékaře máte potvrzené těhotenství a chcete tu novinku vykřičet do světa. Jak to udělat? Pokud toužíte, aby se celý svět radoval s vámi, vydržte a nevolejte hned mamince ani kamarádkám. Dejte si na čas a vymyslete něco originálního, na co budete se smíchem vzpomínat i po mnoha letech.


Budoucí táta

Manžel si dodnes pamatuje historku, kterou mu vyprávěl kamarád: S manželkou si přáli potomka, a když se zadařilo, byli nadšení. Po první kontrole na gynekologii pozvala manželka kamaráda na večeři.


Těšil se, že se dobře nají a že budou nejspíš probírat nějaké miminkovské věci. U večeře dostal malý balíček. Otevřel ho a vyndal dvě stejná, miniaturní bodýčka. Jako první ho prý napadlo, že byla ve slevě a proto manželka koupila hned dva kusy. Teprve pak si prý uvědomil, že manželka je z dvojčat, a už jen zíral a snažil se tu novinu vstřebat.Kromě kousků oblečení v patřičném množství můžete například pro ekonomicky založeného partnera použít slogan „Sleva na dani pro rodiny s dětmi“, natisknutý na triko. Pokud máte ráda velké akce, pronajměte si na oznámení billboard u silnice, kudy váš manžel jezdí denně do práce, můžete i inzerovat v jeho oblíbeném časopise nebo novinách.Zaručeně sklidíte úspěch, když doma připravíte romantickou večeři, svíčky, květiny, hudbu a před příchodem partnera si napíšete čokoládou na břicho něco jako „Tady bydlím já“ nebo „Baby on board“. Pak už se jen naaranžujte na gauč a čekejte. Tento způsob je rozhodně nezapomenutelný, i když se možná pod vlivem novinky vášnivá noc odsune na jindy.Pokud máte za sebou pár negativních testů, bude váš partner hned vědět, co znamenají pověstné dvě čárky. Pozitivní test mu můžete nenápadně přibalit do pracovní tašky nebo položit na stůl, aby si ho sám všiml. Ale pozor, někteří muži si spíš než výsledku všímají toho, že „ta věc je počuraná“.


  6:00,  aktualizováno  25. března 2019 21:50