Naplňuje drahého údivem skříňka přecpaná vašimi kosmetickými pečovadly? Záhadou je pro něj i tohle:

Objemný náhrdelník

Váš milý by možná dokázal pochopit, že si na krk věšíte obrovský diamant, ale nad masivním kusem železa, který si dobrovolně připínáte na hruď, mu opravdu zůstává rozum stát.


Balonové šaty

Drahý je vidí takhle: Po celodenní nákupní horečce jste si donesla šaty, jež vypadají jako pytel od brambor. A pak se ještě divíte, že neví, co vám pořídit k výročí.


Vázy

Při pohledu na desítky různých úschoven na všelijakou květenu se vašemu hřebci rodí v hlavě myšlenka: „Kdybych měl do každé vázy koupit kytku, přišel bych na mizinu.“


Pyžamo s obrázky

Jestliže nechcete, aby se váš milovník ošíval trapností, raději si odpusťte oblíbenou košilku s Májou a pod peřinu vklouzněte nahá. O teplo se postará on.


Kleštičky na řasy

Můžete se rovnou vzdát naděje, že váš milovaný pochopí, proč musíte v koupelně používat nářadí, které ho děsí víc než středověký mučicí nástroj. Copak řasy nejsou natočené přirozeně?


Minikabelky

Jasně, vaše miniaturní zavazadlo považuje drahý za dokonalé. Jen od něj nechtějte podržet klíče, peněženku, hřeben, mobil...


Misky

Stačí milému uštědřit instrukce typu: z velké červené se mlsá zmrzlina, do hluboké patří vločky – a váš jedlík v mžiku ztratí hlad.


  6:00,  aktualizováno  25. března 2019 21:33