Možná už máte nakoupené dárky pro celou rodinu, ale nezapomněli jste něco malého nadělit i sami sobě? Co třeba adventní neděle plná zážitků na vánočním Štroodlu?

Pět hvězdných speakrů a pět unikátních darů v podobě přednášek plných pokory, lásky a seberozvoje. Svět jako vlastní projekt zapsaný do rovnice, smíření se sebou samým a svými chybami na prahu smrti, teorie obdarovávání a další nevšední témata, to vše korunováno exkluzivním hostem, Martou Kubišovou, která nám daruje důležitou připomínku směrem k dnešku. Vánoční Štroodl už 3. prosince v Praze.Bojovnice? ?za? ?pravdu? a zpěvačka ?Marta? ?Kubišová,? ?kterou minulý? ?režim? ?vymazal? ?ze? ?scény? ?pop-music? ?na? ?bezmála? ?dvacet? ?let,? ?a? ?která? ?musela? ?celou? ?tu dobu? ?čelit? ?ztrátě? ?svého? ?největšího? ?snu,? ?zpívat? ?lidem, chce? ?vánočním Štroodlem? ?darovat? ?především? ?důležitou? ?a? ?nosnou? ?připomínku? ?směrem? ?k? ?dnešku. „Své? ?sny? ?žít můžeme? ?a? ?často? ?jsme? ?to? ?jen? ?my? ?sami,? ?kdo? ?si? ?staví? ?bariéry,“ říká Marta Kubišová. Zakladatel serveru jobs.cz, podnikatel a filantrop Libor Malý na Vánočním Štroodlu promluví o myšlence vlastního vědomí. „Svět jsme my, a jak se rozhodneme, je vždy pouze naší osobní volbou. Na každou životní zkušenost aplikuju vlastní rovnici. Pokud se chcete
dozvědět,? ?jak? ?si? ?ji? ?sami? ?spočítat? ?a? ?usnadnit? ?si? ?tak? ?život,? ?přijďte?,“ zve na Vánoční Štroodl Libor Malý. ?

O plnění svých snů přijde popovídat i královna sushi Bára Rektorová. Ta je ukázkou ženy, které pád na dno pomohl objevit nové životní cesty. Když ji před dvěma lety lékaři objevili nádor na mozku, doporučili jí pro všechny případy sepsat závěť. Bára se ale postavila nemoci čelem a teprve blízko smrti pochopila, jak důležité je sebepřijetí se všemi možnými chybami. „Ráda bych na Štroodlu chtěla lidem alespoň maličko předat pocit z toho, že když jsem stála na prahu smrti, zjistila jsem, že to setkání není v žádném případě tak strašné a děsivé, jak jsem si představovala. Nečekal mne tam sebemrskačský pohoršený hlas, který by mi připomínal, co jsem nedokázala, pokazila. Jak málo jsem lidem pomohla a co jsem mohla dělat lépe. Naopak. Bylo tam hřejivé, všeobjímající sebe přijetí a od té doby se mi s tímto vědomím žije mnohem líp,“ vykresluje svůj zážitek Bára Rektorová.

Dalšími hosty Vánočního Štroodlu budou majitelé Dolleru. Dva kreativci, kteří rozjeli projekt motivačních diářů s heslem: Žij své sny a korporátní kouč a duchovní mentor Mark Džirasa. „Téma mé přednášky bude ryze vánoční. Zapomeňte na vyšlapané cesty parfémů a balzámů po holení a nadělte svým milovaným skutečný dárek, který vnese do jejich životů nový rozměr,“ říká kouč Džirasa. Organizátorka Štroodlu Lucie Špaková se pro letošní vánoce rozhodla darovat sny, a to nejen svým blízkým,“ Proč letos nedarovat svým rodinám a přátelům něco jiného než ponožky a parfém. Možná, že je už dlouho trápí, že se nedomluví v zahraničí, neumí pořádně odpočívat nebo touží po změně a zvažují odchod z práce. A protože tahle přání většinou znají jen ti nejbližší, rozhodli jsme se, že uspořádáme soutěž. Natočte krátké video nebo napište na email darujsen2017@gmail.com, komu ve svém okolí byste rádi splnili jeho sen a proč. Tři z vás vybereme do 29. listopadu a pozveme je na Vánoční Štroodl třetího prosince.“ Vánoční Štroodl proběhne v neděli 3. prosince od patnácti hodin v COMO? ?restaurant? ?&? ?coctail? ?bar v Praze.

  15:17,  aktualizováno  25. března 2019 16:10