Nejznámější český zápasník MMA Karlos Vémola uvedl na začátku tohoto roku svou první autobiografickou knihu #lvizerouprvni, která zachycuje celou jeho cestu životem. Nyní čeká jeho fanoušky křest další knihy, a to Zrození terminátora od spisovatele Martina Jaroše. Uvedení strhujícího thrilleru s Karlosem Vémolou jako hlavním hrdinou proběhne již ve středu 11. prosince v obchodním centru Atrium Flora v prodejně Nutrend.

Jako hlavního hrdinu si Karlose Vémolu vybral pro svůj napínavý thriller spisovatel Martin Jaroš. Kniha představí drsná zákoutí života uznávaného zápasníka MMA. Příběh je inspirován skutečnými událostmi ze života Karlose Vémoly. Čtenáři se seznámí s reálnými, ale i fiktivními postavami a událostmi.

Externí obrázek

Pokud hledáte vánoční dárek a máte doma fanouška Karlose Vémoly nebo bojových sportů, nepropásněte jedinečnou šanci získat tuto knihu s Karlosovým vlastnoručním podpisem. Na akci bude také možnost vyfotit se s ním. Přijďte ve středu 11. prosince 2019 od 17 hodin na křest knihy Karlos Vémola – Zrození terminátora do obchodního centra Atrium Flora a prodejny NUTREND a zakupte sobě nebo svým blízkým tuto novou poutavou knihu.

Bližší informace najdete na www.atrium-flora.cz nebo na facebookových stránkách Atria Flora.

Externí obrázek
  15:49